Tag: Istrefi

Era Istrefi nis xhirimet e klipit të ri, duket një kaçurrele atraktive me ndryshimin e ri në pamje

18/01/2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi nuk po i ndalet punës për projektet e reja muzikore. Ajo në një intervistë për Telegrafin të dhënë pak ... Read More

Era Istrefi shijon kohën me Reneen në Prishtinë

17/01/2019

Era Istrefi po qëndron në vendlindje pas përfundimit të angazhimeve muzikore. Bukuroshja shqiptare ka qëndruar së fundmi gjatë në Evropë ku ka përfunduar disa krijime ... Read More

Era Istrefi do të këndojë edhe në ceremoninë hapëse të “Kupës së Botës për Femra 2019”?

16/01/2019

Duket se këngëtarja Era Istrefi është kthyer në një prej artisteve më të pëlqyera për të kënduar në ceremonitë hapëse të konkurseve sportive. Sipas një ... Read More

Era Istrefi vazhdon eksperimentet me flokët, bëhet bjonde

11/01/2019

Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët. Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane. ... Read More

Era Istrefi duket tërheqëse me stil të ri flokësh

10/01/2019

Këngëtarja Era Istrefi pas një vitit të suksesshëm gjatë 2018-s, është gati të punojë edhe më fortë për të arritur qëllimet e saj këtë vit. ... Read More

Era Istrefi me një “twerk” të nxehtë në Instagram

06/01/2019

Këngëtarja Era Istrefi përmbylli një vit të suksesshëm, pas depërtimit në tregun ndërkombëtar dhe performancës në Kampionatin Botëror. Ajo në një intervistë ekskluzive të dhënë ... Read More

Era Istrefi do të sjellë së shpejti duet me Norën në shqip

05/01/2019

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi, i pati të shumta sukseset në arenën ndërkombëtare gjatë vitit 2018. Përveçse interpretoi këngën përcjellëse të Kampionatit Botëror, ajo lansoi në ... Read More

Nora Istrefi bëhet zeshkane, duket mjaft atraktive

04/01/2019

Këngëtarja Nora Istrefi duket tejet atraktive. Nëna e një vajze, Renee, nga bashkëshortësia me Robert Berishën, po tregon se me kalimin e kohës ajo gjithnjë ... Read More

Era Istrefi intervistë ekskluzive për Telegrafin: 2018 një vit i paharrueshëm, mbështetja juaj është motiv për të vazhduar tutje

01/01/2019

Era Istrefi është artistja e cila theu kufijt gjatë vitit 2018 me sukseset e saj. E lindur e rritur në Prishtinë, Era gjithmonë është “ushqyer” ... Read More

Era Istrefi performoi në Tomorrwland

23/12/2018

Era Istrefi ka arritur suksesin e radhës të madh në karrierën e saj. Këngëtarja nga Prishtina së fundmi ka qenë e zënë duke regjistruar krijime ... Read More

Skerdi dhe Nora publikojnë hitin e ri “M’ke Mungu”

13/12/2018

Skerdi dhe Nora Istrefi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre. Projekti i ri i këngëtarit të cilësuar si “The Weeknd” shqiptar vjen në super bashkëpunim. Është ... Read More

Era Istrefi: Nëse nuk do isha këngëtare, do bëhesha psikologe

08/12/2018

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ka dhënë së fundmi një intervistë për “Nexus Radio”, në Amsterdam. Ajo ka folur rreth më të rejave në ... Read More