Tag: Istrefi

Qytetarët zgjedhin këngën më të mirë mes “Zemër” dhe “Nuk e di”

03/05/2019

20:43 | 3 Maj 2019 20:43 | 3 Maj 2019 Dhurata Dora dhe Soolking me këngën “Zemër” si dhe Nora Istrefi dhe Era Istrefi me ... Read More

Era Istrefi nis xhirimet për këngën e re, kështu duket

30/04/2019

Era Istrefi nuk ndalet së punuari këngë të reja. Era Istrefi ka nisur xhirimet për këngën e re, ndërsa për ndjekësit ka treguar se si ... Read More

Jeta luksoze e Era Istrefit, shkel me këmbë ‘dollarët’

29/04/2019

Era Istrefi tërheq vëmendjen e fansave me look-un e saj. Era istrefi vazhdon të joshë ndjekësit e saj më stilin unik që e zotëron, shkruan ... Read More

Erës i bëjnë pritje të veçantë në Rumani

26/04/2019

Era Istrefi ka udhëtuar së fundi në Rumani, ku u prit me buqetë lulesh. Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në ... Read More

Reperi i njohur italian i shkruan koment Era Istrefit

23/04/2019

Reperi i famshëm italian i ka shkruar koment Erës lidhur me këngën e fundit. Era Istrefi po shijon suksesin e projektit “Nuk e di”, të ... Read More

Era Istrefi po flirton me këngëtarin e njohur britanik?

21/04/2019

Era Istrefi dhe këngëtari i njohur britanik janë duke u parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Kanë dalë zëra se mes këngëtares shqiptare, Era Istrefi ... Read More

Ia kthen të pasmet kamerës në veshje transparente, Era: Veç fillimi

20/04/2019

Era Istrefi u shfaq atraktive në tri fotografitë në të cilat ekspozon të pasmet. Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në ... Read More

Era Istrefi bën ‘twerk’ nën ritmet e këngës “Nuk e di”

20/04/2019

Era Istrefi ka publikuar një video duke bërë lëvizje provokuese nën ritmet e këngës së saj të re. Era Istrefi sapo ka publikuar projektin e ... Read More

Imazhe të reja të Norës që nuk i keni parë nga klipi “Nuk e di”

20/04/2019

Nora dhe Era Istrefi dje lansuan këngën e re "Nuk e di". Ky projekt u prit dhe u pëlqye nga publiku, madje më së shumti ... Read More

Era Istrefi sjell sërish pamje nga xhirimet e klipit “Nuk e di”

16/04/2019

Nora dhe Era Istrefi janë në finalizim të këngës së re. Këngëtaret shqiptare, Nora dhe Era me 19 prill do të lansojnë projektin e ri ... Read More

Nora dhe Era publikojnë disa sekuenca të duetit “Nuk e di”

16/04/2019

Nora dhe Era Istrefi kanë publikuar disa sekuenca të këngës së re. Nora dhe Era Istrefi edhe pak ditë publikojnë duetin e shumëpritur nga fansat ... Read More

Nora Istrefi tërheq vëmendjen pa u zhveshur, duket tejet elegante 

15/04/2019

Nora Istrefi e ka tërhequr vëmendjen edhe pa u zhveshur. Këngëtarja Nora Istrefi e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën ... Read More