Tag: italian

Horoskopi ditor e martë 19 Maj 2020

19/05/2020

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky ... Read More

Shenja më me fat e horoskopit për ditën e sotme

13/12/2019

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky ... Read More

Kampion bote për kujtesë, mban mend radhën e 1829 letrave bixhozi

06/12/2019

Kampioni i ri i botës për kujtesën më të fortë është një italian. Quhet Andrea Muzzi, është 20 vjeç dhe studion për mjekësi. I riu ... Read More

Emocione të bukura e momente kritike në dashuri – ky është horoskopi për sot

24/08/2019

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi ... Read More

Del në shitje shtrati i përsosur për ju që pëlqeni filmat

17/08/2019

“Shtrati i zgjuar i gjeneratës së dytë” i projektuar nga arkitekti italian Fabio Vinella dhe marka e mobiljeve Hi-Interiors vjen me një projektor HD dhe ... Read More

Si do të ecë sot dita për të lindurit e çdo shenje të horoskopit

02/08/2019

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi ... Read More

Fiat propozon bashkimin me Renaultin

27/05/2019

Prodhuesi italian i veturave, Fiat, ka propozuar bashkimin me gjigantin francez, Renault. Ky bashkëpunim do ta krijonte aleancën e tretë më të madhe në botë ... Read More

11-shja më e mirë e Capellos: Buffon, Raul, Ronaldo…

10/05/2019

9:41 | 10 Maj 2019 09:41 | 10 Maj 2019 Fabio Capello ka zgjedhur formacionin më të mirë me lojtarët që ka stërvitur. Trajneri italian ... Read More

Inter i bashkohet garës për trajnerin që po e kërkojnë të gjithë

01/05/2019

E ardhmja e Antonio Contes do të zbulohet shumë shpejtë. Trajneri italian është i papunë që pas largimit nga Chelsea në verën e kaluar. ‘Corriere ... Read More

Juventus? Jo, ky është klubi me të cilin do të nënshkruajë Zaniolo

29/04/2019

Claudio Vigorelli ka bërë të ditur se reprezentuesi italian është i gatshëm të nënshkruajë kontratë të re me Romën. Nicolo Zaniolo vazhdon të zgjojë interesim ... Read More

Meta: I lumtur për rolin dhe kandidimin e shqiptarëve në zgjedhjet evropiane

24/04/2019

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka takuar sot senatorin italian, Manuel Vescovi, që është njëkohësisht edhe përfaqësues i Partisë ‘Lega’ si edhe anëtar ... Read More

Conte te Roma, këto janë të rejat e fundit

24/04/2019

Telenovela për të ardhmen e Antonio Contes po vazhdon. Trajneri italian është pa skuadër që pas largimit nga Chelsea në fund të sezonit të kaluar. ... Read More