Tag: Ivan

Këto ushqime rekomandohen për mëngjes

01/10/2019

Foto ilustrim: Ivan Timov Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës, madje është vërtetuar se ngrënia e mëngjesit mban nën kontroll peshën edhe urinë ... Read More

Rakitic: Më mirë të mos luaj askund se te Interi

01/05/2019

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic ka ironizuar me ofertën që klubi I Interit ka bërë drejt tij. Duke folur përpara ndeshjes me Liverpoolin, mesfushori kroat ... Read More

Rakitic: Ne ndjekim rrugën e Messit, më të mirit në histori të futbollit

30/04/2019

Ivan Rakitic ka thënë se lojtarët e Barcelonës ndjekin rrugën e Lionel Messit, kapitenit të tyre. Ylli argjentinas për herë të parë në karrierën e ... Read More

Merkato: Rakitic ka një mesazh për Man Utd dhe Barcën

29/04/2019

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, ka qartësuar edhe njëherë qëndrimet e tij rreth të ardhmes. Ylli kroat ka bërë të ditur se nuk dëshiron të ... Read More

Rakitic: Yjet e Barcës do të zgjohen nga gjumi me dhimbje koke

28/04/2019

Ylli i Barcelonës, Ivan Rakitic, ka thënë se ndeshja kundër Liverpool nuk do t’i ndalojë shokët e skuadrës që të festojnë për titullin e kampionit ... Read More

Tri skuadra angleze kërkojnë Perisicin

13/04/2019

Numri i skuadrave angleze të interesuara për Ivan Perisic vazhdon të rritet. Pas Arsenalit dhe Tottenhamit, është tani skuadra e West Ham United që po ... Read More

Rakitic me statistika fenomenale në Ligën e Kampionëve

12/04/2019

Ylli i Barcelonës, Ivan Rakitic, duket se pëlqen shumë kohën kur ai duhet të paraqitet në Ligën e Kampionëve. Mesfushori kroat ka regjistruar një paraqitje ... Read More

Raportet e degraduara ndërmjet Qeverisë së Kosovës dhe Listës Serbe

10/04/2019

Shkarkimi i Ivan Todosijeviçit nga pozita e ministrit të Administratës të Pushtetit Lokal, nga ana e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, është vetëm shembulli i ... Read More

Tomë Gashi: Pas shkarkimit, ish-ministri Teodosijeviq do duhej të arrestohej

10/04/2019

Avokati, Tomë Gashi ka thënë se shkarkimit të ministrit të Administratës së Pushtetit Lokal, Ivan Teodosijeviq, do të duhej të i paraprinte arrestimi i tij. ... Read More

Inter e ka gjetur zëvendësuesin e Perisic

09/04/2019

Inter është duke i ndarë rrugët me Ivan Perisicin. Inter do ta largojë në verë Ivan Perisicin. Kroati ishte shumë afër të largohet në janar ... Read More

Rakitic i thotë ‘PO’ gjigantit nga Serie A

07/04/2019

Ivan Rakitic do të largohet nga Barcelona në fund të këtij sezoni. Ivan Rakitic nuk është më në planet e Barcelonës, andaj do të largohet ... Read More

Rakitic ia mbyll dyert ekipeve të interesuara: Jam i lumtur te Barcelona  

01/03/2019

Ivan Rakitic ka hedhur poshtë thashethemet që flasin për një lëvizje të mundshme te Interi ose tek ndonjë skuadër tjetër, duke këmbëngulur se Barcelona është ... Read More