Tag: izoluar

Aurela Hoxha flet nga karantina në Barcelonë: Situata e frikshme kur isha në Milano

25/03/2020

E vetë izoluar është edhe Aurela Hoxha. Teksa prej kohësh jeton në Barcelonë me të dashurin e saj. modelja rrëfen situatën e vështirë që kaloi ... Read More

Jeta në karantinë/ Mark Frroku lyen derën me vajzën e Rudinës

21/03/2020

Për shkak të përhapjes së koronavirusit qytetarë dhe personazhe të njohur janë izoluar në shtëpitë e tyre në mënyrë që të mbron nga një infektim ... Read More

Koronavirusi, reagon Çiljeta Xhilaga: Asgjë nuk ndodh pa lejen e Allah, kjo që po kalon e gjithë bota është një sprovë e madhe

21/03/2020

Një ndër personazhet e njohur të izoluar është dhe këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga. Dy ditë më parë, këngëtarja në një lidhje në “Skype”, në ... Read More

Video/ Bes Kallaku ia merr këngës për koronavirusi: Aj aj aj aj shqiptari jon, nuk ka virus që na shkatërron

15/03/2020

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku i cili ndodhet i izoluar në shtëpi së bashku me familjen si rrjedhojë e masave të ndërmarra për ... Read More

Rike Roçi kollitet në emision: Jam në zonën e izoluar të Milanos, Manushi: Ku të gjen gjë ty

10/03/2020

Rike Roçi prej disa ditësh është izoluar në shtëpi në Milano. Ajo është shprehur se ndodhet në një provincë të shpallur zonë e kuqe. Në ... Read More

Fshati fantazmë, që nga janari mbetet vetëm me një çift

26/12/2019

Little Bay është një fshat piktoresk në një ishull të vogël dhe të izoluar të Kanadasë Perëndimore, ku rreth 100 banorë me dekada të tëra ... Read More

Huawei rritë fitimet, pavarësisht presionit amerikan

07/08/2019

Presionet amerikane kanë pasur vetëm një ndikim të izoluar për sa i përket shitjes së smartfonëve Huawei, që ka vijuar të shënojë rritje në gjashtëmujorin ... Read More

Klopp tregon si është izoluar në ndjekje të ëndrrës për titullin e Premierligës

21/04/2019

Klopp tregon si është izoluar në ndjekje të ëndrrës për titullin e Premierligës Trajneri i Liverpool ka zbuluar një detaj interesant të tijin, në rrugëtimin ... Read More

Kuriozitete nga Forumi Ekonomik Botëror në Davos për takimet joformale të liderëve

24/01/2019

Davosi i Zvicrës, jo vetëm që është izoluar tërësisht për shkaqe sigurie, meqë atje po qëndrojnë liderë të shumtë botërorë, por edhe takimet e liderëve ... Read More