Tag: Jadon

Jadon Sancho afër kalimit te gjiganti evropian

18/04/2019

Jadon Sancho me shumë gjasë në verë do të largohet nga Dortmundi. Jadon Sancho është duke u kërkuar nga një numër i madh i skuadrave, ... Read More

Dortmundi refuzon ofertën e Manchester Unitedit për Sanchon: Do të qëndrojë edhe vitin tjetër me ne

14/03/2019

Jadon Sancho duket se nuk do të largohet nga Borussia Dortmundi edhe edicionin e ardhshëm. Sulmuesi i talentuar anglez është duke kaluar nëpër një formë ... Read More

Jadon Sancho kalon Lewandowskin dhe Thiago Alcantaran, anglezi bëhet lojtari më i vlefshëm në Bundesliga

08/03/2019

Jadon Sancho vazhdon të mahnitë të gjithë në Gjermani dhe jo vetëm me paraqitjet e tij. Ylli anglez ka shkëlqyer këtë edicion me fanellën e ... Read More

PSG rivalizon Unitedin për Sanchon

03/03/2019

Ylli i Borussia Dortmundit, Jadon Sancho ka futur në ‘luftë’ dy skuadrat e mëdha evropiane, Manchester Unitedin dhe Paris Saint-Germainin. Talenti i madh anglez ka ... Read More

Jadon Sancho objektivi kryesor i Manchester United, Djajtë e Kuq janë gati të paguajnë 70 milionë për anglezin

16/02/2019

Jadon Sancho është njëri nga futbollistët më të talentuar aktualisht në Evropë. Ylli anglez ka shkëlqyer me fanellën e skuadrës së madhe gjermane Borussia Dortmund ... Read More

Sancho: Dua t’i inspiroj të rinjt sikur Ronaldinho

13/02/2019

Jadon Sancho dëshiron që yjet e të nesërmes të mahniten nga paraqitjet e tij në fushë. Reprezentuesi anglez ka bërë një ngritje të shpejtë në ... Read More

Sancho shkruan historinë në Bundesliga

10/02/2019

Talenti anglez, Jadon Sancho ka bërë historinë në Bundesliga me golin e tij të fundit të shënuar për Borussia Dortmund . Sancho erdhi pa shumë ... Read More

Unitedi synon Sanchon gjatë verës

01/02/2019

Talenti i madh anglez i Borussia Dortmundit, Jadon Sancho, është objektivi kryesor i Manchester Unitedit për afatin e verës. 18-vjeçari anglez u transferua në vitin ... Read More

Njihuni me Jadon Sanchon – Nuk ka startuar në asnjë ndeshje për BVB, por është asistusi më i mirë top pesë ligat evropiane

30/09/2018

Jadon Sancho nuk e ka filluar asnjë ndeshje nga minuta e parë në Bundesligë me Borussia Dortmundin, por tashmë gjithë bota po flet parë atë. ... Read More