Tag: Januzaj

“Te Belgjika nuk e përmend askush, te Kosova do të ishte një yll”

13/05/2019

21:55 | 13 Maj 2019 21:55 | 13 Maj 2019 “Adnan Januzaj do të ishte yll te Kosova”, kështu ka deklaruar sekretari i përgjithshëm Federatës ... Read More

Adnan Januzaj e bën ‘horë’ shokun e skuadrës

29/03/2019

Ylli i Real Sociedadit, Adnan Januzaj, e ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram, ku ai shihet duke ia futur në mes ... Read More

Januzaj kthehet te goli, shënon ndaj Levantes

15/03/2019

Mesfushori Real Sociadad, Andan Januzaj është kthyer të shënojë gol pas një kohe të gjatë. Shqiptari që i mbron ngjyrat e Belgjikës, ka arritur të ... Read More

Januzaj ndihet krenar: Luajta në dy botërorë dhe në tri ligat më të forta

14/03/2019

Adnan Januzaj shpreh dëshirën për të vazhduar të luajë te Real Sociedadi edhe pse nuk i mbyll dyert e një largimi të mundshëm gjatë verë. ... Read More