Tag: javë

Enca operohet pas thyerjes së këmbës/ Këngëtarja poston foto dhe ndan detaje me fansat

13/10/2020

 Pak javë më parë, këngëtarja e njohur, Enca tregoi se pas një incidenti i ishte nënshtruar një ndërhyrjeje në këmbë dhe se tani ndodhej në ... Read More

Para dhe dashuri të reja, parashikimi javor i yjeve

07/10/2020

Dash i dashur, këtë javë duhet t’i kushtoni vëmendje të veçantë komunikimit pasi kontrasti midis Merkurit tek Akrepi dhe Uranit tek Demi tregon se mund ... Read More

Luana Vjollca do jetë imazh i firmës së njohur ndërkombëtare

31/08/2020

Moderatorja Luana Vjollca vetëm 2 javë pasi publikoi super projektin me këngëtarin latin Jay Santos është gati për të tjera suksese. Në Instagram, Luana ka ... Read More

Ja çfarë ndodh nëse i shtoni 3 letra të lagura në lavatriçe

24/08/2020

Një person mesatarisht shpenzon rreth 4 orë në javë në lavanderi. Ndërsa makinat moderne të larjes bëjnë pjesën më të madhe të punës, ne mund ... Read More

Një parashikim javor si asnjëherë më parë nga astrologia Meri, arsyeja Hëna e re në Luan

17/08/2020

Astrologia e njohur Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj për këtë javë (17-22 gusht). Sipas saj java fillon me energji pozitive pasi tre planetet ... Read More

Surpriza e së premtes, ҫfarë duhet të bësh në ditën më të lumtur të javës

17/07/2020

Në ndryshim nga ajo që njihet nga të gjithë si e Hëna Blu ose dita që të shton ankthin e një jave të gjatë, e ... Read More

Bëri ndërhyrje në buzë, 21-vjeçarja “shokohet” nga rezultati

02/07/2020

Olivia thotë se për javë të tëra si pasojë e dhimbjeve nuk ka fjetur. Duke shtuar se është penduar që vendosi të bëjë një ndërhyrje, ... Read More

Gold Ag dhe partnerja e tij realizojnë fotosesionin e martesës, reperi i dedikon fjalët më të ndjera: Ti m’ke bo komplet

26/06/2020

Reperi i njohur Gold Ag dhe bashkëshortja Ermira Shkodra javë më parë kurorëzuar dashurinë e tyre, por për shkak të pandemisë nuk organizuan ceremoni festive. ... Read More

Gjermani, 400 raste të reja me COVID-19 në kompanitë e përpunimit të mishit

17/06/2020

Një kompani gjermane për përpunimin e mishit raportoi sot se, që nga fillimi i kësaj jave, 400 punëtorë kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. “Nga 500 ... Read More

Para një jave i morën patentën/ Shkëlzen Berisha poston foto me “patentën” e re

15/06/2020

Një javë më parë Shkëlzen Berishës iu mor patenta nga policia. Vetë djali i ish-kryeministrit në rrjetet sociale kërkoi falje për tejkalimin e shpejtësisë. Por ... Read More

Para një jave i morën patentën/ Shkëlzen Berisha poston foto me “patentën” e re

14/06/2020

Një javë më parë Shkëlzen Berishës iu mor patenta nga policia. Vetë djali i ish-kryeministrit në rrjetet sociale kërkoi falje për tejkalimin e shpejtësisë. Por ... Read More

Koronavirusi i ndau/ Sabri Fejzullahu bashkohet ne Norën, ja çfarë thotë këngëtari

10/05/2020

Disa javë më parë, artisti i njohur kosovar, Sabri Fejzullahu tregoi në programin ‘Ftesë në 5’ se karantina e kishte ndarë nga bashkëshortja e tij, ... Read More