Tag: JeanClair

Todibo flet si lojtar i Barcelonës: Është realizuar ëndrra e fëmijërisë

01/02/2019

Jean-Clair Todibo është futbollisti më i ri i Barcelonës. Klubi katalunas ka kompletuar transferimin e mbrojtësit të talentuar francez nga skuadra Toulouse. Barcelona ka pranuar ... Read More

Todibo prezantohet te Barcelona, talenti francez merr fanellën me numër gjashtë

31/01/2019

Barcelona ka zyrtarizuar afrimin e ri në repartin defensivë Jean-Clair Todibo. Mbrojtësi i talentuar francez kishte arritur një marrëveshje me Barcelonën që t’iu bashkohet atyre ... Read More

Barça arrin marrëveshje me Toulousen për Todibon

31/01/2019

Barcelona dhe Toulouse kanë arritur një marrëveshje në parim për Jean-Clair Todibon që të përfshihet në ekipin katalunas në tregun dimëror. Klubi kishte arritur tashmë ... Read More

Zyrtare: Barcelona njofton se ka siguruar shërbimet e Todibos

08/01/2019

Barcelona ka arritur marrëveshje me lojtarin francez, Jean-Clair Todibo. Qendërmbrojtësi do t’i bashkohet skuadrës me 1 korrik 2019 pasi atëherë i skadon kontrata me Toulouse. ... Read More