Tag: jenë

‘Cineplexx’ feston ditëlindjen me super-ofertë, të gjitha biletat për vetëm 1,99 euro!

06/12/2018

Me 11 dhjetor, Cineplexx feston ditëlindjen e dytë, ku të gjitha biletat 2D, 3D dhe VIP do të jenë vetëm 1,99 euro. Biletat tashmë janë ... Read More

Kuptojeni sëmundjen nga dhimbja e kokës

05/12/2018

Kokëdhimbjet janë shumë të zakonshme. Sidoqoftë nganjëherë ato mund të jenë paralajmërim se diçka mund të jetë më serioze. Më poshtë keni diçka që duhet ... Read More

Llapi refuzon dy futbollistët e huajë nga Liberia, parashikohen ndryshime në postin e trajnerit

05/12/2018

Dy futbollistët nga Liberia që erdhën me bujë te Llapi, nuk do të jenë pjesë e klubit të Supligës. Kjo pasi, Dempster Siafa Kamara dhe ... Read More

Gashi: Dy javët e ardhshme vendimtare për jetëgjatësinë e Qeverisë (Video)

30/11/2018

Analisti Astrit Gashi ka thënë se dy javët e ardhshme do të jenë vendimtare për jetëgjatësinë e Qeverisë. Gashi në “Debat Plus” me Ermal Pandurin ... Read More

Shkaku i menopauzës, meshkujt e moshuar janë më të shëndetshëm sesa gratë

30/11/2018

Gjenet të cilat luajnë rol në vitet e mëvonshme të jetës mund të jenë përgjigja se përse femrat kanë shëndet më të dobët sesa meshkujt ... Read More

Margot Robbie dhe Cheryl dëshmi se kostumet mund t’ju shfaqin të bukura

28/11/2018

Margot Robbie dhe këngëtarja Cheryl janë dëshmi se gratë mund të jenë tërheqëse dhe seksi në kostum.  Jo gjithmonë veshjet e shkurtra janë pasqyrë e ... Read More

Kryeministri tregon si i propozoi Anitës, ajo pranoi: Nuk u ul në gjunjë

25/11/2018

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, Anita, herë pas herë dinë të jenë prezent në mediat rozë. Çifti ishini prezent në emisionin ... Read More

Interi pa tre lojtarë kundër Frosinones

23/11/2018

Interi do të jenë pa Sime Vrsaljko, Dalbert dhe Marcelo Brozovicin që është i pezulluar për ndeshjen e së shtunës kundër Frosinone. Ndeshja zhvillohet të ... Read More

Tuchel aludon në rikthimin e Neymarit dhe Mbappes për ndeshjen ndaj Liverpoolit

23/11/2018

Sulmuesit e Paris Saint-Germain, Neymar dhe Kylian Mbappe pritet të jenë gati për ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Liverpoolit. Të dy lojtarët ishin të ... Read More

Cigaret elektronike e bllokojnë sistemin pastrues të mushkërive dhe shkaktojnë sëmundje kronike

23/11/2018

Përdoruesit e cigareve elektronike mund të jenë duke e vënë veten në rrezik nga sëmundjet e mushkërive, pasi që një studim i ri tregon se ... Read More

Huawei planifikon të parakaloj edhe Samsung deri në 2020

17/11/2018

Të gjitha kompanitë dëshirojnë të jenë numër një në botë në çfarëdo fushe në të cilën punojnë. Ky titull, sa i përket kompanive të telefonave, ... Read More

Abortet për shkak se duan djalë – shqiptarët vazhdojnë me traditën e vjetër (Video)

11/11/2018

Djalë apo vajzë? Shqiptarët vazhdojnë edhe sot e kësaj dite të jenë në kërkim të djalit. Djali do të thotë fitore, vajza humbje. “E kam ... Read More