Tag: Jesse

Lingard befason me dëshirën e tij, e do rikthimin e këtij lojtari

02/05/2019

Ylli i Manchester United, Jesse Lingard ka thënë se e dëshiron rikthimin e Cristiano Ronaldos në merkaton e verës. Një rikthim i lojtarit portugez në ... Read More

Rrëfimi për atletin amerikan Jesse Owens që rrëzoi teorinë e Hitlerit për superioritetin e racës ariane – miqësia me rivalin gjerman dhe injorimi nga presidenti i Amerikës

06/03/2019

James Cleveland “Jesse” Owens  është njëri nga atletët më të mëdhenj amerikan i të gjitha kohërave. Ai ishte lindur në shtator të vitit 1913. Fama ... Read More

Solskjaer konfirmon lëndimet e Lingardit dhe Martialit, pritet të mungojnë deri në tri javë

15/02/2019

Anglezi Jesse Lingard dhe francezi Anthony Martial pritet t’i mungojnë nga tri javë Manchester Unitedit. Humbja nga Paris Saint-Germian në 1/8-tën e Ligës së Kampionëve ... Read More

Lingard u përfshi në një zënkë verbale me tifozët e Arsenalit, pasi u hodh një monedhë drejt tij

26/01/2019

Jesse Lingard është përfshirë në një grindje me fjalë me tifozët e Arsenalit, pasi një monedhë ishte hedhur në drejtim të mesfushorit të Manchester Unitedit ... Read More

Lingard: United do ta sulmojë Tottenhamin

12/01/2019

Sulmuesi i Manchester United, Jesse Lingard, ka pranuar se klubi nga Old Trafford do të shkojë me koncept të qartë të lojës në Londër për ... Read More

Lingard: Besojmë e gjithë skuadra në katër vendet e para

07/12/2018

Jesse Lingard beson se ende ka shumë kohë për Manchester Unitedin që të krijojë terren në luftën e tyre për kualifikim në Ligën e Kampionëve ... Read More

Kirsten Dunstit i plotësohet dëshira, bëhet nënë për herë të parë

08/05/2018

Kirsten Dunst dhe i fejuari Jesse Plemons janë bërë prindër të një djali. Aktorja 35-vjeçare për herë të parë është bërë nënë duke sjellë në ... Read More