Tag: Jessica

23 vjeçarja lind një nga foshnjat më të mëdha në Mbretërinë e Bashkuar!

21/11/2019

Jessica Drake, 23 vjeç nga Hull, lindi vajzën e saj gati 4,6 kilogram  me partnerin e saj Benjamin muajin e kaluar. Duke planifikuar një lindje ... Read More

Gruaja e lindur pa krahë bëhet pilotja e parë e licencuar

23/05/2019

Jessica Cox është cerfitifikuar si pilotja e parë pa krahë. Jessica Cox, 36 vjeçe, nga Phoenix, Arizona, lindi pa krahë pasi vuante nga një sindromë ... Read More

Jessica Simpson sjell në jetë edhe një fëmijë

22/03/2019

Jessica Simpson ka sjell në jetë një vajzë dhe këtë e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale. Për aktoren amerikane 38-vjeçare ishte fëmija i ... Read More

Jessica Alba tregon kuptimet e tri tatuazhe të reja që ka bërë në krah

14/03/2019

Aktorja e bukur, Jessica Alba ka zbukuruar trupin me tre vizatime të reja. Edhe pse tre vjet më parë në një intervistë për revistën “Allure” ... Read More

Jessica Biel: Më vjen keq që dikur në qilimat e kuq kam këmbëngulur të bie në sy trupi im

25/01/2019

Jessica Biel, në një intervistë për “The In Style”, tha se i vjen keq që në të njëzetat është përpjekur pafundësisht që të shfaqet seksi. ... Read More

Sarah Jessica Parker rikthehet e freskët me projektin e ri

21/01/2019

Sarah Jessica Parker nuk e ka në plan që të tërhiqet nga roli i Carrie Bradshaw, një figurë e dashur që i solli famën në ... Read More