Tag: Jetlir

Këshilltari i Behgjet Pacollit tregon pse iu refuzua kërkesa Marko Gjuriqit për ta vizituar Kosovën

18/05/2019

Këshilltari i ministrit të Jashtëm Behgjet Pacolli, Jetlir Zyberaj ka theksuar se Kosova e respekton plotësisht marrëveshjen e Brukselit, dhe nuk do të pranojë provokime ... Read More

Këshilltari i Pacollit për tërheqjet e njohjeve për Kosovën, tregon se cilat janë “fake news” e cilat “fakte” (Foto)

23/01/2019

Jetlir Zyberaj, këshilltari i zëvendëskryeministrit dhe ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, përmes një postimi në Facebook ka thënë se në mungesë të kreativitetit ... Read More

MPJ: Nuk ka vizitë të pelegrinëve serbë në Gjakovë

06/01/2019

Jetlir Zyberaj, këshilltari i zëvendëskryeministrit dhe ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka njoftuar se sot nuk do të ketë kurrfarë pelegrinazhi të serbève ... Read More