Tag: jeton

I martuar me miliarderen kineze/ Modeli shqiptar: Ndihmojmë Shqipërinë me 200 mijë maska

30/03/2020

Modeli i njohur shqiptar, prej kohësh jeton jashtë, duke shijuar jetën krah bashkëshortes së tij miliardere. Rolando Lekaj, i cili është martuar prej dy vitesh ... Read More

Aurela Hoxha flet nga karantina në Barcelonë: Situata e frikshme kur isha në Milano

25/03/2020

E vetë izoluar është edhe Aurela Hoxha. Teksa prej kohësh jeton në Barcelonë me të dashurin e saj. modelja rrëfen situatën e vështirë që kaloi ... Read More

Elhaida Dani flet nga karantina në Itali: Është e vështirë dhe e mërzitshme. Ndonjëherë nuk mundesh më  

14/03/2020

Elhaida Dani prej kohësh jeton në Itali. Këngëtarja në një lidhje direkte me Rudina Magjistarin në emisionin e pasdites në Klan Tv, ka rrëfyer vështirësitë ... Read More

Çfarë ndodh me trupin tuaj një vit pasi keni rënë në dashuri

07/11/2019

Gjithkush e jeton këtë përvojë në një mënyrë unike, por ka simptoma që të gjithë të dashuruarit i kanë të përbashkëta: ne po flasim për ... Read More

Ky është kosovari me rekordin më të çuditshëm në botë

06/10/2019

Idriz Zogaj, shqiptar nga Kosova që jeton në Suedi, prej vitesh merret me sportin e kujtesës, merr pjesë në kampionate botërore, ka fituar shumë çmime ... Read More

Mendoi se ishte puçërr në fytyrë por i doli kancer i lëkurës

28/07/2019

Një 24 vjeçare që jeton në New York, po shërohet nga kanceri i lëkurës në fytyrë pasi ajo fillimisht mendoi se ishte një puçërr.Gibson Miller ... Read More

Instagram i heq “pëlqimet”, kështu reagon Bleona Qerreti

25/07/2019

Artistja shqiptare me famë botërore, Bleona Qerreti, e cila aktualisht po jeton në Amerikë, e ftuar ekskluzivisht në emisionin “Sonte” të t7, ka thënë se ... Read More

Gjërat që ju nevojiten për një jetë të gjatë e të lumtur

11/06/2019

Jetëgjatësia mesatare e dikujt që jeton në SHBA është 78 vjet. Por, ata me gjene dhe shprehi të mira të ushqimit mund të jetojnë mbi ... Read More

Jetë përplot luks, shikojeni si argëtohet Era Istrefi me bikini në Ibiza 

22/05/2019

17:34 | 22 Maj 2019 17:34 | 22 Maj 2019 Era Istrefi po jeton si në përralla. Këngëtarja shqiptare Era Istrefi aktualisht ndodhet në Spanjë, ... Read More

114-vjeçari zbulon sekretin: Hani këto pesë ushqime, për të jetuar gjatë

15/05/2019

Bernard Lapollo është një ndër njerëzit e rrallë që po e jeton edhe në shekullin e dytë jetën e tij. Ai lindi më 1901 në ... Read More

Chiellini e quan veten me fat që jeton në epokën e CR7 dhe Messit

04/05/2019

8:11 | 4 Maj 2019 08:11 | 4 Maj 2019 Giorgio Chiellini ka thënë se është me fat që jeton në të njëjtën kohë me ... Read More

Gashi publikon videoklipin e këngës “My Year”

24/04/2019

Gashi e ka publikuar videoklipin e bashkëpunimit "My Year". Reperi i njohur shqiptar i cili jeton prej vitesh në Amerikë po vazhdon karrierën e tij ... Read More