Tag: Jonida

Në pritje të ëmbël, Jonida Vokshi zbulon gjininë e fëmijës

28/03/2020

Moderatorja e dashur për publikun, Jonida Vokshi ka zbuluar mbrëmjen e djeshme në “Top Talent” gjininë e fëmijës së parë që pret të vijë në ... Read More

Në muajin e gjashtë të shtatzanisë/ Zbulohet gjinia e fëmijës së Jonida Vokshit

02/03/2020

Jonida Vokshi po e shijon shtatzaninë e saj ditë pas dite. Mes angazhimit në Tiranë e jetës si nuse Kosove, moderatorja duket se vijon të ... Read More

Jonida Vokshi poston për herë të parë foto me barkun e rrumbullakosur

28/02/2020

Edhe pse vetëm pak kohë më parë ajo përgënjeshtroi shtatzaninë, Jonida Vokshi ndryshoi mendje, duke pranuar vetë që është në ‘pritje të ëmbël’. “Kur të ... Read More

Habit Laert Vasili, zgjedh Flavio Qarrin për grua, ky i fundit i kthehet: Je gay!

27/02/2020

Laert Vasili ka qenë i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur se pse ka refuzuar ... Read More

 “Na ndodh që edhe zhgënjehemi”/ Rrëfimi i sinqertë i Jonida Maliqir

23/02/2020

Këngëtarja Jonida Maliqi ka qenë e ftuar në spektaklin “Klanifornia” në Tv Klan, ku i është përgjigjur pyetjeve të moderatores Marina Vjollca.Jonida është shprehur se ... Read More

Jonida Vokshi në pritje të ëmbël, moderatorja konfirmon publikisht shtatëzaninë

09/02/2020

Moderatorja e dashur për publikun, Jonida Vokshi është përfolur prej ditësh se është në pritje të ëmbël, por deri më tani ajo nuk e kishte ... Read More

Jonida Vokshi përgënjeshtron shtatzaninë: Do ta them vetë kur të kem diçka

20/01/2020

Prej kohësh në media ka qarkulluar lajmi se Jonida Vokshi është shtatzanë. Mediat shkruanin se pas dasmës madhështore çifti do të bëhej prindër pas disa ... Read More

“Më mirë e çmendur që jeton të vërtetën”/ Jonida Maliqi i ka edhe dy fjalë për Romeon

18/01/2020

Pas ndarjes nga Romeo, Jonida Maliqi ka vijuar me angazhimet e saj të përditshme, madje duke deklaruar në media se është beqare e mesa duket ... Read More

Jonida Vokshi shtatzënë, moderatorja në pritje të fëmijës së parë

10/01/2020

Kur kanë kaluar vitëm disa muaj nga dasma e saj në bregdet, Jonida Vokshi është shtatzënë. Ajo dhe bashkëshorti saj, Besnik Krapi do të bëhen ... Read More

BBC me shkrim për Jonida Maliqin, ja përse nuk u shpall fituese 

19/05/2019

13:19 | 19 Maj 2019 13:19 | 19 Maj 2019 Performanca e Jonida Maliqit në “Eurovision” komentohet në një artikull në BBC. Shqipëria u rendit ... Read More

Paraqitja e Shqipërisë ndër vite në ‘Eurovision’

17/05/2019

12:49 | 17 Maj 2019 12:49 | 17 Maj 2019 A do të mund Jonida Maliqi ta arrijë suksesin që patën Anjeza Shahini dhe Rona ... Read More

Jonida Maliqi me fjalë të mëdha për Tunën

28/04/2019

Jonida Maliqi nuk i kursen lëvdatat për Tunën. Jonida Maliqi këtë vit përfaqëson Shqipërinë në “Eurovision” me këngën “Ktheju Tokës”, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ishte e ... Read More