Tag: Jose

Mourinho po frikësohet nga lëndimi i Kane

02/01/2020

10:54 | 2 Janar 2020 10:54 | 2 Janar 2020 Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho nuk ishte optimist pasi priste të mësonte shkallën e dëmtimit ... Read More

Tottenhami i Mourinhos e nis me humbje vitin 2020

01/01/2020

17:56 | 01/01/2020 Tottenham Hotspur i Jose Mourinhos e ka nisur me humbje vitin 2020. Është Southampton që ka mposhtur Tottenhamin në ndeshjen e zhvilluar ... Read More

Katër ushqime që iu mbrojnë nga sëmundjet e zemrës

14/09/2019

Foto ilustrim: Juan José Valencia Antía Arteriet janë kanale, të cilat kanë një funksion shumë të rëndësishëm për zemrën, duke e dërguar gjakun me oksigjen ... Read More

“Do të doja që Ronaldo dhe Mourinho të riktheheshin në Spanjë”

06/09/2019

12:04 | 09/06/2019 Cristiano Ronaldo dhe Jose Mourinho janë kërkuar që të kthehen sërish në futbollin spanjoll nga presidenti i La Ligas, Javier Tebas. Pesë ... Read More

Kush do ta besonte: Jose Mourinho gjen punë në Kinë

05/07/2019

20:34 | 07/05/2019 Ish trajneri i disa skuadrave evropiane, Jose Mourinho, thuhet se është në bisedime me Guangzhou Evergrande, për të zëvendësuar Fabio Cannavaron. Jose ... Read More

Bota e futbollit mban zi pas vdekjes tragjike të Jose Antonio Reyes

01/06/2019

Bota e futbollit është shokuar me lajmin e Jose Antonio Reyes ka ndërruar jetë. Jose Antonio Reyes, vdiq në mëngjesin e së shtunës, më 1 ... Read More

Mourinho paralajmëron: Do të shihni edhe më shumë nga Balotelli

17/05/2019

23:40 | 05/17/2019 Ish trajneri i Inter, Jose Mourinho, beson se ish lojtari i tij, Mario Balotelli, do të përmirësohet akoma më shumë në të ... Read More

Tashmë po dihet, Conte merr drejtimin e skuadrës nga Serie A

04/05/2019

13:57 | 4 Maj 2019 13:57 | 4 Maj 2019 Derisa Roma po punon të për angazhuar Jose Mourinhon si trajner, Interit i është hapur ... Read More

Mourinho ‘thumbon’ Kloppin dhe Guardiolan

02/05/2019

Jose Mourinho ka thënë se do të dëshironte të ishte pjesë e ndonjë skuadre, e cila do t’i ofronte mbështetje siç e ka Pep Guardiola ... Read More

Parashikimi i Mourinhos për ndeshjen Barcelona – Liverpool

01/05/2019

Jose Mourinho ka parashikuar përballjen Barcelona – Liverpool. Barcelona dhe Liverpoolt të mërkurën mbrëma do të takohen në ‘Camp Nou’, në ndeshjen e parë gjysmëfinale ... Read More

Mourinho: Nuk do të befasohesha nëse ndodh kjo gjë

20/04/2019

Jose Mourinho ka thënë se nuk do të ishte befasi për të nëse Ajax ose Tottenham do të triumfonin në Ligën e Kampionëve. Këto dy ... Read More

Mourinho tregon se ku gaboi Juventus

19/04/2019

Portugezi Jose Mourinho ka dhënë mendimin e tij rreth eliminimit të Juventus nga Liga e Kampionëve. Ish trajneri i Manchester United ka treguar se ku ... Read More