Tag: jozyrtarisht

‘Messi’ i Real Madridit ka një problem, ja deklarata e tij

21/07/2019

16:54 | 07/21/2019 Takefusa Kubo debutoi jozyrtarisht me Real Madrid, në humbjen 3-1 nga Bayern Munich të shtunën në mbrëmje. Talenti japonez foli për vëmendjen ... Read More

Rezultatet e përpunuara deri tani: Pendarovski para Siljanovskës

21/04/2019

Alsat 2019-04-21T20:25:22+02:00 Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në ueb faqen e tyre në internetit jozyrtarisht ka filluar të publikojë rezultatet fillestare. Aktualisht sipas rezultateve kandidati i ... Read More

Hetimi për aksidentin në Llaskarcë zhvillohet në dy pista

15/02/2019

15 Shkurt 2019 / 11:33 Alsat jozyrtarisht mëson se hetimi për aksidentin tragjik të 13 shkurtit në rrugën Shkup-Tetovë po zhvillohet në dy pista. E ... Read More

Tre viktima dhe mbi 20 të lënduar në autostradën Shkup-Tetovë

13/02/2019

Ekipi i televizionit Alsat jozyrtarisht mëson për tre viktima si pasojë e aksidentit në autostradën Shkup- Tetovë, ndonëse bilansi mund të jetë edhe më i ... Read More

Deputetët e VMRO-së, kundër ndryshimeve kushtetuese

04/10/2018

4 Tetor 2018 / 15:40 Deputetët e VMRO-DPMNE-së, siç mëson jozyrtarisht Alsat, në mbledhjen e Komitetit Ekzekutiv, kanë nënshkruar deklaratë se në Kuvend nuk do ... Read More