Tag: Juan

Katër ushqime që iu mbrojnë nga sëmundjet e zemrës

14/09/2019

Foto ilustrim: Juan José Valencia Antía Arteriet janë kanale, të cilat kanë një funksion shumë të rëndësishëm për zemrën, duke e dërguar gjakun me oksigjen ... Read More

Mata në Serie A, transferim gratis

29/04/2019

Juan Mata ka vendosur të largohet nga Manchester United dhe mund të transferohet në Serie A. Juan Mata ka vendosur të largohet nga Manchester United. ... Read More

Cuadrado po largohet nga Juventusi, destinacioni Premierliga?

27/04/2019

Anësori i Juventus, Juan Cuadrado, duket se po përgatitet që të largohet nga kampionët e Serie A, në fund të këtij sezoni. Emri i Cuadrado ... Read More

Barcelona nis bisedimet me Mata

12/04/2019

Skuadra e Barcelonës po planifikon që gjatë verës ta transferojë yllin e Manchester United, Juan Mata. Sipas spanjolles ‘AS’, skuadra katalane ka nisur komunikimet me ... Read More

Po udhëtonte me aeroplan, lind foshnjën në mijëra metra lartësi (Foto/Video)

19/02/2019

Aeroplani i aviokompanisë Jet Blue që po udhëtonte nga San Juan, Porto Riko për në Fort Lauderdale, ka aterruar në pistë me një pasagjer më ... Read More

Mata: Jepja topin Martialit dhe Unitedi do të fitojë

11/02/2019

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Juan Mata, ka ngritur lartë Anthony Martialin pas formës së mirë në muajt e fundit. Djajtë e Kuq nuk din për ... Read More

Barcelona po konsideron transferimin e Matas si lojtar i lirë

25/01/2019

Barcelona ka kontaktuar me përfaqësuesit e mesfushorit të Manchester Unitedit, Juan Mata, pasi ata po synojnë një lëvizje për reprezentuesin e Spanjës. Sipas Goal.com, Barcelona ... Read More

James Rodriguez mund të kthehet te Real Madridit, thotë babai i tij

24/01/2019

Juan Carlos Restrepo, i cili është kujdestari apo babai jo-biologjik i James Rodriguez, beson se reprezentuesi kolumbian mund të kthehet në Real Madrid. Mesfushori kolumbian ... Read More