Tag: Kabashi

Këngëtarja shqiptare nxjerr zbuluar reperin : Majk më ka ngacmuar

06/02/2020

Këngëtarja Ana Kabashi, e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ndër të tjera, ka folur dhe për ngacmimet që ka marrë nga të famshmit shqiptarë. E ... Read More

Ana Kabashi publikon këngën e re

01/05/2019

Ana Kabashi sapo ka publikuar projektin e saj të ri. Ana Kabashi ka publikuar këngën e saj të re, të cilës ia ka shoqëruar edhe ... Read More

Vite më parë e refuzoi Shqipërinë, sot pret ftesë për t’u veshur kuqezi

25/04/2019

Elvis Kabashi kërkon të veshë fanellën kuqezi, edhe pse dikur e kishte refuzuar Kombëtaren e Shqipërisë. Nuk është një lajm i rremë, por një dëshirë ... Read More

Bajram Kabashi, qe 60 vite ushtron zejen e këpucëtarit (Video)

02/04/2019

Edhe pse i është bërë rutinë, Bajram Kabashi me plot vullnet e hap çdo mëngjes punëtorinë e tij në Rahovec. E hap atë dhe vazhdon ditën, ... Read More

Ana Kabashi me vallëzim të ‘çmendur’ në Instagram

01/04/2019

Ana Kabashi e ka nisur kursin e vallëzimit dhe e ka publikuar një video të re në Instagram. Këngëtarja Ana Kabashi ka ardhur më e ... Read More

Ana Kabashi dhe Nush publikojnë bashkëpunimin e ri “Kqyre ti”, në prapavijë kënga e Dervish Shaqës

22/03/2019

Këngëtarja nga Peja Ana Kabashi dherap-artisti Nush kanë prezantuar për publikun projektin e tyre më të ri muzikor. “Kqyre ti” mban titullin ky bashkëpunim, i ... Read More

Ana Kabashi po vjen me këngë të re

12/03/2019

Ana Kabashi ka sjell muajin e kaluar këngën më të re që u prit mirë prej publikut dhe fansave të saj. Por, duket se këngëtarja ... Read More

Zyrtare: Labinot Kabashi vazhdon kontratën me Barcelonën, katalunasit i vendosin edhe klauzolë të madhe largimi

15/02/2019

Super talenti nga Kosova, Labinot Kabashi do ta vazhdoj qëndrimin te Barcelona. Mesfushori qendror ka disa vite që është pjesë e klubit katalunas dhe kontrata ... Read More

Ana Kabashi publikon këngën e re “Na thej”

08/02/2019

Këngëtarja Ana Kabashi ka prezantuar për fansat projektin e saj më të ri muzikor. “Na thej” mban titullin kënga e saj e re, e cila ... Read More

Ana Kabashi sjell një video të shkurtër të këngës së re

05/02/2019

Ana Kabashi ka vendosur tashmë që të sjell këngë më të re për tregun muzikor shqiptar. Telegrafi ditë më parë ka sjell imazhet e para ... Read More

Ana Kabashi atraktive dhe provokuese në xhirimet e klipit të ri “Na thej”

22/01/2019

Këngëtarja Ana Kabashi vazhdon të jetë aktive me koncerte e projekte të shumta muzikore. Së fundmi, ajo është në përgatitje të një kënge dhe klipi ... Read More