Tag: Kallaku

“O katunarja e babës”, Besi publikon videon e Ajkës në fshat, reagon Xhensila: U desh të njihesha me një katunar…

23/04/2020

Aktori i humorit Bes Kallaku është gjithmonë aktiv në rrjetet sociale, ku poston foto nga video nga përditshmëria e tij. Pak më parë, ai postoi ... Read More

Bes Kallaku urim të veçantë Ijes për ditëlindje: Urime 18-vjeçarja ime, të duam shumë

20/04/2020

Aktori i humorit Bes Kallaku përmes një postimi ka uruar gjyshen e tij Ijen për ditëlindje.  Ajo feston 81-vjetorin, ndërsa Besi ka publikuar një foto ... Read More

“Sa të pangopur jemi edhe kur mund të kemi shumëçka”, Bes Kallaku takon Ijen pas derës: Nuk ia dimë vlerën prindërve e gjyshërve

06/04/2020

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka treguar gjithmonë për lidhjen e ngushtë që ka me gjyshen e tij, Ijen. Nëpërmjet një postimi në ... Read More

Video/ Bes Kallaku ia merr këngës për koronavirusi: Aj aj aj aj shqiptari jon, nuk ka virus që na shkatërron

15/03/2020

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku i cili ndodhet i izoluar në shtëpi së bashku me familjen si rrjedhojë e masave të ndërmarra për ... Read More

Besi publikon videon me Xhensilën: Kur ti nuk e ke mendjen dhe vjen gruaja shtrihet

09/02/2020

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, publikoi ditën e djeshme një video në rrjetin e tij social “Instagram”, ku shfaqet i shtrirë dhe befas ... Read More

“Ke vjedhur ndonjëherë”? Bes Kallaku e pranon hapur lidhjen me “skifterin” e rolit

08/01/2020

E kemi dëgjuar shpesh që aktori i humorit Bes Kallaku përmend fjalën “skiftera”. Madje edhe roli kryesor në filmin e tij “Falco” është i një ... Read More

Bes Kallaku tregon rrogën që merrte në ‘Portokalli’: Shkonte mbi…

06/01/2020

I ftuar në emisionin “Treshat´´, aktori i dashur për publikun Bes Kallaku ka zbuluar për herë të parë rrogën që merrte në “Portokalli´´. Besi tregoi ... Read More

Bes Kallaku heq nga këmbët atletet e veta, ia dhuron një burri në Shqipëri

27/11/2019

21:00 | 11/27/2019 Bes Kallaku ia ka dhuruar atletet e veta një burri në Shqipëri. Bes Kallaku së bashku me bashkëshorten e tij, Xhensilën, kanë ... Read More

Bes Kallaku takohet me futbollistin e njohur francez

18/09/2019

23:31 | 09/18/2019 Foto: Instagram Bes Kallaku është takuar me futbollistin e njohur francez. Komediani i njohur shqiptar, Bes Kallaku së fundmi është takuar me ... Read More

Kështu dukeshin Besi dhe Xhensila para se të bëheshin të famshëm

22/05/2019

15:32 | 22 Maj 2019 15:32 | 22 Maj 2019 Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë çift shumë i dashur për publikun. Bes Kallaku ka ... Read More

Nuk publikuan asnjë foto të vajzës, Bes Kallaku tregon arsyen

20/04/2019

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj vitin e kaluar u bënë prindër të një vajze. Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj ani pse fytyra publike, kanë vendosur ... Read More

Bes Kallaku prezanton prindërit për herë të parë

30/03/2019

 Aktori dhe këngëtari shqiptar, Bes Kallaku pëlqehet mjaft shumë nga publiku.Ai së fundmi ka hedhur një fotografi në InstaStory teksa prezanton prindërit për herë të ... Read More