Tag: Kallaku

Bes Kallaku takohet me futbollistin e njohur francez

18/09/2019

23:31 | 09/18/2019 Foto: Instagram Bes Kallaku është takuar me futbollistin e njohur francez. Komediani i njohur shqiptar, Bes Kallaku së fundmi është takuar me ... Read More

Kështu dukeshin Besi dhe Xhensila para se të bëheshin të famshëm

22/05/2019

15:32 | 22 Maj 2019 15:32 | 22 Maj 2019 Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë çift shumë i dashur për publikun. Bes Kallaku ka ... Read More

Nuk publikuan asnjë foto të vajzës, Bes Kallaku tregon arsyen

20/04/2019

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj vitin e kaluar u bënë prindër të një vajze. Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj ani pse fytyra publike, kanë vendosur ... Read More

Bes Kallaku prezanton prindërit për herë të parë

30/03/2019

 Aktori dhe këngëtari shqiptar, Bes Kallaku pëlqehet mjaft shumë nga publiku.Ai së fundmi ka hedhur një fotografi në InstaStory teksa prezanton prindërit për herë të ... Read More

Xhensila Myrtezaj i reagon ashpër komentueses që i tha vajza e saj është me sindromë

16/03/2019

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe bashkëshorti i saj Bes Kallaku, prej gati një viti janë prindër të një vajze të pagëzuar me emrin Ajka. ... Read More