Tag: kaloi

Foto/ Françeska Jaçe tregon momentin e sikletshëm në Dubai: Tanga kisha veshur. Shyqyr Zotit nuk përfundova në burg

02/03/2020

Vetëm pak kohë më parë, Françeska Jaçe kaloi disa ditë në Dubai, ku realizoi dhe një set fotografik, ku shfaqej e veshur me tanga dhe ... Read More

Rita Ora shkëlqen në fustanin e bardhë në Festivalin e Filmit në Kanë

16/05/2019

Rita Ora pasi kaloi pak ditë në Londër bashkë me familjen, ka udhëtuar në Francë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ishte e ftuar për të performuar në ... Read More

Humb jetën në Zvicër 17 vjeçari nga Gjilani, u gjet i vdekur në binarët e trenit

01/05/2019

Në mëngjesin e të premtes që kaloi, në binarët e trenit në Oberglatt të Cyrihut është gjetur trupi i pajetë i një të riu. Më ... Read More

Zgjedhjet e djeshme presidenciale me jehonë më të ulët deri më tani

22/04/2019

S A 2019-04-22T08:17:07+02:00 Rrethi i parë i djeshëm i zgjedhjeve presidenciale kaloi me jehonë më të ulët deri më tani të votuesve krahasuar me ciklin ... Read More

Me këtë person kalon ditën Ermal Fejzullahu

12/04/2019

Ermal Fejzullahu ditën e sotme e kaloi pranë bashkëshortes së tij, Arianës. Ermal Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit një imazh, në të cilin u shfaq ... Read More

Brooklyn Beckham dhe Hana Cross shfaqen të dashuruar rrugëve të Londrës

06/04/2019

Ai kaloi kohë bashkë me babain e tij, David Beckham më herët në mbrëmje. Brooklyn Beckham, 20 vjeç, më pas kaloi një kohë me të ... Read More

Besa Kokëdhima shtrihet në spital, kritikon inferimieret për trajtimin

06/03/2019

Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, natën e mbrëmshme e kaloi ndryshe nga të tjerat. Si shkas i gripit virusal, ajo u detyrua të qëndrojë në ... Read More

Aeroplani fluturoi shumë afër pushuesve të plazhit, mblodhi ujë për të shuar një zjarr në afërsi (Video)

03/03/2019

Të pranishmit në një plazh të Spanjës, mbetën të habitur nga një aeroplan i lehtë, që kaloi shumë pranë tyre, që të mblidhte ujë në ... Read More

Ariana Grande është artistja me më së shumti abonent në YouTube

15/02/2019

Ariana Grande e kaloi Taylor Swiftin dhe Katy Perryn si artistja më e kërkuar në YouTube. Tani ka më shumë se 32.5 milionë abonentë, krahasuar ... Read More

Zyrtare: Abazaj kalon nga Anderlecht te Osjek

12/02/2019

Kristal Abazaj nga Anderlechti është huazuar në Kroaci tek Osijeku. Sulmuesi i krahut edhe pse kaloi me shumë bujë në Belgjikë nuk arriti të gjëj ... Read More

Qeveria kalon vendimin për 6 avokatët e rinj shtetëror, 5 shqiptar

05/02/2019

5 Shkurt 2019 / 17:17 Qeveria kaloi sot vendimin për 6 avokate e rinj shtetëror, 5 prej te cilëve ne qytetin e Shkupit dhe një ... Read More

“Rruga drejt…”, Ademi: BDI-ja kërkon të animohet me një President partiak

31/01/2019

31 Janar 2019 / 21:04 BDI nga kandidat konensual kaloi tek ideja për kandidat partiak, dhe sipas analistit Visar Ademi BDI-ja po bën këtë lojë sepse ... Read More