Tag: kalon

Si të mos shëndosheni pas të 40-ve

21/07/2019

Çrregullime hormonale, plakje, dieta te vazhdueshme. Pasi kalon mosha 40 vjeçare kilogramët bëhen gjithnjë e më të vështirë për t’u rrëzuar. Ja çfarë duhet të ... Read More

Afërdita Dreshaj në bikini, sjellë foto nga Miami

20/05/2019

22:11 | 05/20/2019 Modelja shqiptare po kalon disa ditë pushimi në SHBA. Afërdita Dreshaj shfaq linjat bombastike në fotografinë e fundit të publikuar, shkruan lajmi.net. ... Read More

S’ka paqe te PSG-ja, Neymar konfrontohet verbalisht me yllin e skuadrës

08/05/2019

11:27 | 8 Maj 2019 11:27 | 8 Maj 2019 Paris Saint-Germain nuk po kalon aspak momente të mira në fundin e sezonit. Pak ditë ... Read More

Erblin Avdiu, gjeniu 15 vjeçar i matematikës (Video)

07/05/2019

Ai është 15 vjeçar dhe kohën më të madhe e kalon në bibliotekën e shkollës. Është i pasionuar pas lëndës së matematikës, madje nuk ka ... Read More

Besnik Qaka e kalon të dielën me vajzën e tij, shikojeni sa është rritur ajo

05/05/2019

15:56 | 5 Maj 2019 15:56 | 5 Maj 2019 Besnik Qaka të dielën po e kalon me vajzën. Këngëtari Besnik Qaka nëpërmjet publikimit të ... Read More

Man Utd po e mendon shitjen e yllit të madh

28/04/2019

Manchester United nuk po kalon nëpër një formë të mirë, por as me lojtarët. Manchester United po kalon nëpër një krizë të rezultateve dhe me ... Read More

Kështu e kalon fundjavën Zaimina Vasjari

28/04/2019

Zaimina Vasjari këtë të diele po e kalon në shoqëri të personit më të rëndësishëm për të. Zaimina Vasjari përmes një postimi në InstaStory tregon ... Read More

Klopp flet për herë të parë për ‘përplasjen’ me Salah

27/04/2019

Trajneri i Liverpoolit ka lavdëruar Mohamed Salah për sezonin që po kalon te Liverpool dhe ka mohuar të ketë pasur ndonjë përplasje me të. Ylli ... Read More

James Rodriguez merr vendimin për të ardhmen e tij

26/04/2019

James Rodriguez është i vendosur të largohet nga Bayern Munich. Anësori kolumbian po kalon ditët e fundit si lojtar i skuadrës gjermane, Bayern Munich. Sipas ... Read More

Atalanta kalon Fiorentinën për finalen e Kupës së Italisë, përballë do të ketë Lazion

25/04/2019

Atalanta kalon Fiorentinën për finalen e Kupës së Italisë, përballë do të ketë Lazion Skaudra e Atalantas është skuadra e dytë që ka siguruar biletën ... Read More

Arrihet marrëveshja, Muriqi bëhet me skuadër të re

25/04/2019

Vedat Muriqi do të largohet nga Rizespor pas përfundimit të këtij sezoni. Sulmuesi i Kosovës po kalon formë të mirë në Superligën e Turqisë këtë ... Read More

BabyG e kompletuar pranë të dashurit, shijon lidhjen

25/04/2019

BabyG kohën më të madhe po e kalon me të dashurin. BabyG po e shijon lidhjen me të dashurin e saj dhe kjo vihet re ... Read More