Tag: kaluar

Nuk publikuan asnjë foto të vajzës, Bes Kallaku tregon arsyen

20/04/2019

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj vitin e kaluar u bënë prindër të një vajze. Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj ani pse fytyra publike, kanë vendosur ... Read More

Shitjet e javës së parë për Galaxy S10, 16% më të larta se të Galaxy S9

20/04/2019

Ashtu si Apple vitin e kaluar, Samsung këtë vit kishte tre modele, në vend të dy, duke lansuar Galaxy S10e, Galaxy S10 dhe Galaxy S10 ... Read More

Adelina Tahiri publikon foto në bikini, shfaqet në top-formë

20/04/2019

Adelina Tahiri është një nga artistet më të përfolura të momentit. Adelina në gusht të vitit të kaluar u bë nënë për herë të parë ... Read More

1 muaj pas lindjes, Linda Halimi në studio me vajzën për këngën e re

19/04/2019

Kanë kaluar një muaj që kur këngëtarja, Linda Halimi u bë nënë për herë të parë. Këngëtarja shqiptare e cila jeton prej vitesh në Amerikë, ... Read More

Reagimi pikëllues i Son kur e kupton se nuk ka të drejtë loje kundër Ajax

18/04/2019

Tottenham ka shënuar një sukses historik duke kaluar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, pas eliminimit që i bëri Manchester Cityt. Heroi i Tottenham Hotspur ... Read More

Reagimi komik i faqes së Man City për golin e anuluar nga VAR

18/04/2019

Manchester Cityt nuk i ka mjaftuar fitorja 4:3 për të kaluar në gjymsëfinale të Ligës së Kampionëve, duke u eliminuar nga Tottenham Hotspur. Skuadra e ... Read More

Festa e ‘çmendur‘ e Guardiolas te goli që VAR ia anuloi Man Cityt

18/04/2019

Tottenham Hotpsur ka arritur të eliminojë Manchester Cityn për të kaluar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Edhe pse Manchester City e fitoi 4:3 ndeshjen ... Read More

Ministria e Mbrojtjes publikon rezultatet e kandidatëve që kanë kaluar fazën e parë të testimeve për FSK (Foto)

17/04/2019

Ministria e Mbrojtjes ka njoftuar të gjithë kandidatët të kanë kaluar fazën e parë të testimeve për të qenë pjesë të FSK-së. Në këtë njoftim ... Read More

Rrëfehet vëllai i Admir Muratajt që grabiti rreth 10 milionë euro në Aeroportin e Rinasit

16/04/2019

Cen Murataj, vëllai i Admir Muratajt, i cili mbeti i vrarë të martën e kaluar pas grabitjes së miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, ka ... Read More

Gjiko ulet në gjunjë, i propozon me unazë në dorë sërish Elita Rudit  

15/04/2019

Gjiko e ka befasuar Elita Rudin 'live' në emision. Vitin e kaluar, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me ... Read More

Çmimi i naftës nga fillimi i vitit është rritur më shumë se 30 për qind

15/04/2019

S A 2019-04-15T11:37:21+02:00 Çmimi i naftës javën e kaluar në bursat botërore sërish është rritur dhe arriti vlerën më të madhe. Në bursën e Londrës ... Read More

Narkotikët, ilaçet, armët dhe paratë më tërheqëse për kontrabandim

15/04/2019

Alsat 2019-04-15T11:23:09+02:00 Një ton marijuanë ka sekuestruar vitin e kaluar dogana në 16 aksione për parandalimin e kontrabandimi me narkotikë. Në aksionet sipas raportit të ... Read More