Tag: kaluarën

Kështu lutet Tyson Fury para çdo meçi

16/06/2019

21:38 | 16 Qershor 2019 21:38 | 16 Qershor 2019 Tyson Fury e ka lënë prapa të kaluarën depresive të tij dhe tani përveç se ... Read More

Vazhdon punimet konferenca infermierore

05/05/2019

Konferenca “Nderojmë të kaluarën, ndërtojmë të ardhmen”, ka vazhduar punimet në ditën e dytë,  ku pos referimeve për rolin e infermierëve gjatë periudhës së lutës ... Read More

Garcia iu përgjigjet spekulimeve që e lidhnin me Milanin

26/04/2019

Trajneri i Marseille, Rudi Garcia, ka distancuar veten nga spekulimet që e lidhnin me Milanin. Francezi që në të kaluarën ka drejtuar Romën, është përmendur ... Read More

Nainggolan: Ja pse e kam refuzuar Juventusin

26/04/2019

Mesfushori i Interit, Radja Nainggolan, ka deklaruar se në të kaluarën është kërkuar nga skuadra e Juventusit, por ai preferon të përballet me ekipet më ... Read More

Dzeko po rikthehet në Premierligë

09/04/2019

Edin Dzeko po përgatitet që të rikthehet në Premierligë. Edin Dzeko në të kaluarën ishte pjesë e Manchester Cityt, gjersa aktualisht luan te Roma. Sulmuesi ... Read More

Sinan Hoxha rrëfen të kaluarën, si përfundoi në burg

02/04/2019

Si rrallëherë, Sinan Hoxha është kthyer prapa në kohë, duke rrëfyer të kaluarën e tij. Sinan Hoxha ishte i ftuar së fundi në një intervistë ... Read More

Benitez: Kam pasur suksese te Reali dhe Interi

26/02/2019

Rafael Benitez është trajner aktual i skuadrës së Newcastle Unitedit gjersa në të kaluarën ka drejtuar edhe shumë klube evropiane. Padyshim që suksesin më të ... Read More

Kur sot thuhet “abrakadabra”, më parë mendohet në magjistarë, truke dhe përmbajtje obsesionuese argëtuese

21/02/2019

Mirëpo, si duket në të kaluarën kjo fjalë ka pasur rëndësi shumë më të madhe, edhe pse nuk dihet saktësisht nga cila gjuhë ka ardhur ... Read More

Facebook akuzohet për zbulimin e disa të dhënave të ndjeshme shëndetësore

19/02/2019

Në të kaluarën, Facebook u konsiderua të jetë trend, por këto ditë po fillon të duket si të mos qenurit në Facebook mund të jetë ... Read More

Ish e dashura e Princ William, në librin e familjes mbretërore

06/02/2019

Princi William nuk ishte edhe shumë i rehatshëm në të kaluarën sa i përket jetës sentimentale. Trashëgimtari i kurorës mbretërore të Britanisë së Madhe ka ... Read More

Për 17 vite martesë 10 fëmijë, njihuni me çiftin britanik që planifikojnë të zgjerojnë edhe më shumë familjen (Foto)

05/02/2019

Në të kaluarën, të paktën në vendin tonë, familjet me shumë fëmijë ishin diçka normale, por tashmë situata ka ndryshuar dhe të gjesh një çift ... Read More

Burri nga Zelanda e Re shkurorëzohet, tatuazhin në formë unaze e shkatërron – i vë gishtit hekurin e nxehtë (Video, +18)

21/12/2018

Një burrë që së fundmi ishte shkurorëzuar për të shlyer gjithçka që e lidhte me të kaluarën, kishte vendosur ta shlyej edhe tatuazhin në formë ... Read More