Tag: Kamenicë

Pajisen me patentë shoferi të Kosovës me dokumente të falsifikuara

16/05/2019

Policia në Kamenicë ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit janë pajisur me patentë shoferi të Republikës së Kosovës duke përdorur patentë ... Read More

Gjendje e mjerueshme në shkollën “Fan S. Noli” në Kamenicë, mungojnë edhe tualetet

08/02/2019

Instituti Demokratik i Kosovës ka vizituar shkollën “Fan S. Noli”, në Kamenicë, gjithashtu ka pasur takim me  prindërit e nxënësve të kësaj shkolle dhe përfaqësuesve komunal. ... Read More

Beqiri: Shpejt do të shkojmë në zgjedhje, LDK del e para

23/10/2018

Kryesia e LDK-së vizitën e radhës e ka pasur në degën e saj në Kamenicë, ku  Sekretari i Përgjithshëm i LDK-së, Ismet Beqiri i përcjelli ... Read More

I mituri sulmon një femër në oborr të shkollës

02/10/2018

Policia raporton se në Kamenicë i dyshuari i mitur në afërsi të oborrit të shkollës e kishte sulmuar viktimën femër. Nuk raportohet për të lënduar. ... Read More

Kamenicë, një i arrestuar për sulm ndaj gruas

01/08/2018

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një grua në Kamenicë është sulmuar dhe rrahur nga bashkëshorti i saj. Rasti ka ndodhur në Kamenicë, ... Read More

I bënë policët për “spital”, për një tiketë kundërvajtjeje

05/06/2018

Një person është arrestuar në Kamenicë pasi i njëjti në shenjë revolte ka sulmuar fizikisht zyrtarët policorë derisa ishin duke ia shqiptuar një tiketë për ... Read More

Gruaja sulmon burrin dhe dy fëmijët

03/06/2018

Referuar raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, një femër është arrestuar në Kamenicë, pasi që e njëjta për shkak të gjendjes së rendë psikike, ... Read More