Tag: Kampi

Gjërat që nuk i keni ditur për kampin Bondsteel

09/05/2019

Kampi Bondsteel është baza kryesore e ushtrisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës, nën komandën e KFOR-it në Kosovë. E vendosur në fshatin Sojevë të ... Read More

A po largohet De Gea? Man Utd gjen zëvendësuesin e spanjollit

07/04/2019

Lëvizje të papritura po vijnë nga kampi i ‘djajve të kuq’, lëvizje këto të cilat lidhen shumë me afatin kalimtar të verës. Sipas raportimeve të ... Read More

Messi e lë Argjentinën dhe kthehet në Barcelonë

23/03/2019

Lionel Messi është larguar nga kampi stërvitor e ekipit kombëtar të Argjentinës dhe ka shkuar në Barcelonë.Argjentina nuk do të ketë mundësi të mbështetet në ... Read More