Tag: Kanye

Kim rrëfehet për infektimin me Covid-19 të Kanye West: Ishte e frikshme

06/10/2020

Reperi Kanye West rrëfeu se e kishte kaluar koronavirusin në shtëpi. Ai tregoi se kishte parë video informuese se si mund ta kalonte virusin dhe ... Read More

“Nëse vritem mos i lejo të thonë që nuk isha i mirë”, Kanye West habit me mesazhin drejtuar së bijës

19/09/2020

Reperi Kanye West ka kandiduar për t’u bërë President i Shteteve të Bashkuara, teksa ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të ... Read More

Habit reperi Kanye West: Do të kandidoj për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës

05/07/2020

Reperi dhe producenti amerikan Kanye West, bashkëshorti i Kim Kardashian, ka njoftuar kandidaturën e tij për zgjedhjet e ardhshme presidenciale në SHBA. Lajmin e dhe ... Read More

Pasi mirëpritën fëmijën e katërt, Kim dhe Kayne darkojnë bashkë në qytet

24/05/2019

23:29 | 24 Maj 2019 23:29 | 24 Maj 2019 Ata së fundi e mirëpritën fëmijën e tyre të katërt. Kim Kardashian dhe Kanye West ... Read More

Kim Kardashian dhe Kanye West bëhen prindër për herë të katërt

10/05/2019

19:03 | 10 Maj 2019 19:03 | 10 Maj 2019 Kim Kardashian dhe Kanye West kanë mirëpritur fëmijën e katërt, që është djalë. North, Saint ... Read More

Të shtrira pranë njëra-tjetrës, Kim dhe Kylie reklamojnë produktet e reja të grimit

16/04/2019

Të shtrira pranë njëra-tjetrës, Kim dhe Kylie reklamojnë produktet e reja të grimit Kim Kardashian dhe Kanye West kanë paralajmëruar linjën e re të produkteve ... Read More

Kim Kardashian dhe Kanye West nisin pushimet në Bali

14/04/2019

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë nisur pushimet në Bali. Kim Kardashian përmes rrjeteve sociale ka treguar se ka nisur pushimet bashkë me Kanye West, ... Read More

Dua Lipa pjesë e albumit më të ri të Kanye West

20/03/2019

Kanye West njoftohet se po shqyrton mundësinë e një bashkëpunimi me Dua Lipën për albumin e ri, “Yandhi”. Reperi i famshëm raportohet se po planifikon ... Read More

Drake falënderon Kanyen përkundër konfliktit që po kalojnë

17/02/2019

Përkundër konfliktit të tyre dhe acarrimit të marrëdhënieve, Drake ende ka respekt për Kanye West. Kur ka reflektuar në mixtape të tij, në 10 vjetorin ... Read More

Kanye West, Pharrell dhe Vic Mensa me bashkëpunim

17/02/2019

Kanye West, Pharell Williams dhe Vic Mensa po bashkëpunojnë për një projekt të ri. Treshja më parë kanë lansuar një pjesë të këngës së tyre ... Read More

Kanye West befason Kimin për Shën Valentin me performancë nga Kenny G

15/02/2019

Kanye West e ka befasuar në formë të jashtëzakonshme bashkëshorten e tij Kim Kardashian për Shën Valentin. Reperi befasoi bashkëshorten e tij me një performancë ... Read More

E konfirmojnë edhe Kim Kardashian e Kanye West: Ne do të bëhemi edhe me një fëmijë

09/02/2019

Ka tash e sa muaj që në media ndërkombëtare qarkullon lajmi se Kim Kardashian dhe Kanye West, do të bëhen prindër për herë të katërt. ... Read More