Tag: kapën

Bëjnë seks në mes të ditës, dy të rinjtë nuk ndalen as pas ardhjes së policisë

14/02/2020

Një burrë e një grua u kapën duke bërë seks gjatë ditës në një plazh publik të frekuentueshëm nga familjarë dhe fëmijë në një nga ... Read More

Arrestohet një Shqiptar dhe dy grekë pasi u kapën duke transportuar drogë

04/05/2019

Një 40-vjeçar shqiptar, dhe dy bashkëpunëtorë të tij grekë u arrestuan në Selanik, pasi u kapën duke transportuar drogë. Siç raportojnë mediat në shtetin fqinj ... Read More

Kapet 1.5 ton drogë në Shqipëri, Rama dje paralajmëroi pastërtinë nga kanabisi

14/02/2019

14 Shkurt 2019 / 10:12 Mbi 1.5 ton drogë u kapën mbrëmë në doganën e Kapshticës në kufi me Greqinë, në dy kamionë. Burimet bëjnë ... Read More

Policia mbrëmë ka arrestuar gjashtë balerina nate në objekt hotelerik në Sedllarcë të Tetovës

03/02/2019

3 Shkurt 2019 / 13:39 Në Tetovë kapen gjashtë balerina nate nga Shqipëria Policia mbrëmë ka arrestuar shtetase të huaja të cilat gjatë natës janë ... Read More