Tag: karantinë

Eros Grezda flet hapur për kohën në karantinë me Oriola Marashin: Po kalojmë bukur

24/04/2020

Eros Grezda ka treguar sesi po kalon në karantinë, së bashku me partneren e tij. Oriola Marashin. Ndonëse nuk ia përmendi emrin, duke folur për ... Read More

Granit Xhaka revolton anglezët/ Lojtari i Arsenalit thyen karantinën dhe luan futboll në rrugë

23/04/2020

Prej disa javësh Anglia është në karantinë të plotë. Por duket se Granit Xhaka nuk e ka rrespektuar këtë rregull,teksa është parë në rrugë, së ... Read More

Lyrical Son rrëfen momentin e vështirë: Mjekët i sugjeruan bashkëshortes të abortonte

23/04/2020

Reperi Lyrical Son, së fundmi ka treguar se si po e kalon kohën në karantinë së bashku me familjen e tij.  Gjatë një lidhje direkte ... Read More

Balerini shqiptar e thotë hapur: Gjatë karantinës kam parë vetëm porno

20/04/2020

Balerini Graciano Tagani ka treguar hapur se si e kalon kohën në karantinë. I ftuar ditën e djeshme në rubrikën ‘Trotuar’ në ‘E Diell’, u ... Read More

Armina Mevlani poston foto me bikini, por fotoshopon belin

18/04/2020

Armina Mevlanit i mungon vera. Prej më shumë sesa një muaji në karantinë, blogerja herë pas here ka postuar foto nga udhëtimet e saj. Ashtu ... Read More

Tha se i konsumonin shumë në shtëpi/ Monika Kryemadhi fotografohet duke blerë hudhra

17/04/2020

Në këto ditë karantine, Monika Kryemadhi është si çdo amvisë tjetër shqiptare. Mes angazhimeve në shtëpi, kryetarja e LSI duket se ka gjetur kohë edhe ... Read More

Genta Gjalpi: Kam 50 ditë pa bërë seks, i dashuri është në Itali, unë sjam murgeshë

16/04/2020

Genta Gjalpi ka vendosur që në këto ditë karantine të flasë më shumë rreth jetës së saj private nga Instagrami. Ndër pyetjet e shumta që ... Read More

Nga Dubai në shtëpi/ Aktorja dhe modelja nga Kosova vjen me ca foto seksi nga karantina

15/04/2020

Aktorja dhe modelja Arta Nita po vazhdon që të jetë në karantinë Ajo sot ka postuar disa foto në Instagram ku shfaqet e izoluar dhe ... Read More

“Nuk kam fjetur fare, jam e dërrmuar”, Madonna humb 3 familjarë nga COVID-19 në 24 orë

11/04/2020

Këngëtarja me famë botërore Madonna, me anë të postimeve në Instagram na përshkruan ditën e saj në karantinë. Madonna ka zgjidhur t’i rrëfejë ditët në ... Read More

Greg Rama “thyen” karantinën/ Djali i kryeministrit xhiro me makinë jashtë orarit të lejuar

10/04/2020

Tashmë kanë kaluar më shumë sesa tre javë që të gjithë jemi në karantinë. Disa e kanë shijuar, por ka edhe nga ata që nuk ... Read More

Zaimina këshillon femrat: Ti lan, shplan, gatuan, por mos u bë shok me burrin!

07/04/2020

Zaimina Vasjari në këto ditë karantine ka disa këshilla për femrat. Nga rrjetet sociale ajo ka postuar një foto ku shfaqet seksi dhe nëpërmjet saj ... Read More

Enca provokon nga karantina/ Këngëtarja nxjerr të pasmet dhe gjoksin

06/04/2020

Enca ka vendosur që të ngre temperaturat në këto ditë izolimi. Edhe pse në karantinë, ajo ka përfituar nga rasti për të shkrepur disa foto ... Read More