Tag: Kardashian

Zbulohet arsyeja pse meshkujt pëlqejnë femrat me të pasme të mëdha !

14/08/2019

Që nga fotoja e Kim Kardashian që theu internetin te këngët hit si “All About That Bass”, të pasmet e grave po kalojnë një moment ... Read More

Pasi mirëpritën fëmijën e katërt, Kim dhe Kayne darkojnë bashkë në qytet

24/05/2019

23:29 | 24 Maj 2019 23:29 | 24 Maj 2019 Ata së fundi e mirëpritën fëmijën e tyre të katërt. Kim Kardashian dhe Kanye West ... Read More

Khloe Kardashian lë pas motrat në setin e ri fotografik

21/05/2019

17:44 | 21 Maj 2019 17:44 | 21 Maj 2019 Khloe Kardashian duket tejet atraktive në fotosesionin e ri. Khloe Kardashian ka realizuar set të ... Read More

Kim Kardashian dhe Kanye West bëhen prindër për herë të katërt

10/05/2019

19:03 | 10 Maj 2019 19:03 | 10 Maj 2019 Kim Kardashian dhe Kanye West kanë mirëpritur fëmijën e katërt, që është djalë. North, Saint ... Read More

Këto janë veshjet më të çuditshme në ‘Met Gala 2019’

07/05/2019

Kim Kardashian, Cara Delevingne , këngëtarja Katy Perry dhe ylli fitues i çmimit Oscar, Lady Gaga, ishin ndër ato që konkurronin të ishin mbretëresha e ... Read More

Fustani i shkurtër gati ia zbuloi pjesën intime Kim Kardashianit

05/05/2019

12:56 | 5 Maj 2019 12:56 | 5 Maj 2019 Veshja super e shkurtër gati sa nuk ia nxori të gjitha Kimit. Kim Kardashian është ... Read More

Në shikim të parë dukej se asgjë nuk kishte në trup, Kim habit kalimtarët

02/05/2019

Kim Kardashian ka marrë sërish vëmendjen me paraqitjen në publik. Kim Kardashian kishte veshur një palë pantallona dhe bluzë, të cilën e kishte kombinuar me ... Read More

Kim Kardashianit i duken të brendshmet në veshjen e ngushtë

02/05/2019

Kim Kardashian ka treguar të brendshmet në veshjen e ngushtë. Kim Kardashian ka ardhur me disa foto të reja në Instagram, shkruan lajmi.net. Zeshkania seksi, ... Read More

Me këtë veshje të ngushtë, Kim dëshmon se nuk ka konkurrencë për trupin

29/04/2019

16:48 | 04/29/2019 Kim Kardashian e ka dëshmuar edhe një herë se nuk ka konkurrencë. Kim Kardashian nëpërmjet një postimi në Instagram i ka treguar ... Read More

Khloe ‘sfidon’ Kimin në bikini nga Bali

29/04/2019

Khloe Kardashian nuk i ka kursyer pozat tërheqëse për ndjekësit. Khloe Kardashian ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shihet me një palë ... Read More

Kështu po e kalon vikendin, Kim Kardashian

28/04/2019

Kim Kardashian sot e ka pasur një ditë plot aktivitete. Kim Kardashian e cila njihet për linjat perfekte trupore po vazhdon të punojë që të ... Read More

Kim sjell imazhe të reja në bikini rozë nga pushimet në Bali

27/04/2019

Kim Kardashina vjen seksi nga plazhi e veshur në bikini rozë. Kim Kardashian ka ndarë  me ndjekësit disa imazhe të reja në llogarinë e saj ... Read More