Tag: karrierën

Ylli i Real Madrid vendos ku ta përfundojë karrierën

26/10/2020

Kroos ka vendosur ku ta përfundojë karrierën. Kroos dëshiron t’i varë atletet te Real Madridi. Për disa vite me radhë, është raportuar se Toni Kroos ... Read More

Almedës i mungon Shqipëria, vjen me postim prekës

22/10/2020

Almeda Abazi është emri i modeles shumë të njohur shqiptare. Ajo vazhdoi karrierën dhe jetën në Turqi ku tani është e martuar me aktorin e ... Read More

Arilena Ara vazhdon të ngjisë shkallët e suksesit, bëhet pjesë e “Vogue Italia” dhe “Milan Fashion Week”

24/09/2020

Këngëtarja e njohur Arilena Ara po shënon një tjetër arritje në karrierën e saj, duke u bërë pjesë e botës së modës. Së fundmi ajo ... Read More

“Zhduket” Elvana Gjata

01/08/2020

Këngëtarja largohet nga rrjetet sociale dhe nga muzika – Çfarë po ndodh me karrierën e saj në tregun ndërkombëtar Që kur u largua nga Shqipëri ... Read More

Erjona Sulejmani: Nuk bëj më foto nudo, tani kam fëmijë. Kam moral dhe familje

23/04/2020

Ish-gruaja e futbollistit, Blerim Xhemaili, Erjona Sulejmani ka folur më shumë për karrierën e saj si dhe për familjen. Duke thënë se është beqare, ajo ... Read More

Video/ “Dua ta infektoj me koronavirus”, Loredana shfaqet me Zunën

16/03/2020

Reperja e njohur Loredana vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes jo vetëm për karrierën e saj por dhe për jetën personale. Pas ndarjes nga ... Read More

Arlind Sulejmani: Si arrita të shndërrohem në kampion bote larg vendit tim

08/02/2020

E ka nisur mbarë karrierën pasi deri më tani nuk njeh humbje, djaloshi nga Tetova që jeton në Vjenë të Austrisë, vjen në një rrëfim, ... Read More

Shpërthen Rita Ora, shfaqet topless në kopertinën e revistës

31/01/2020

Rita Ora është shfaqur në kopertinën e revistës “Love”. Duke folur për karrierën e saj duke u shprehur se është përpjekur gjithnjë të jetë profesionale ... Read More

Fredy Guarin zgjedh skuadrën e re

18/09/2019

22:33 | 09/18/2019 Fredy Guarin ende nuk ka gjetur një skuadër të re për të vazhduar karrierën pasi përfundimit të kontratës me kinezët e Shanghai ... Read More

Formula 1, ka dritë në fund të tunelit për Ferrarin – arrihet fitorja e parë

01/09/2019

18:08 | 09/01/2019 Charles Leclerc ka arritur të sigurojë fitoren e parë në karrierën e tij dhe të parën për Ferrarin këtë edicion. Në Çmimin ... Read More

Kroos: Kjo është koha kur do të pensionohem nga futbolli

26/06/2019

16:14 | 06/26/2019 Toni Kroos ka lënë të kuptohet se do të përfundojë karrierën te Real Madrid. Mesfushori gjerman ka bërë të qartë se nuk ... Read More

Pochettino, trajner i skuadrës më të madhe italiane

11/05/2019

8:48 | 11 Maj 2019 08:48 | 11 Maj 2019 Mauricio Pochettino shumë lehtë karrierën mund ta vazhdojë në Serie A, nëse vendos të largohet ... Read More