Tag: Kastrati

Kastrati: Filloi realizimi i projektit “Shtëpia e të Moshuarve” në Suharekë

25/05/2019

Drejtuesi i shoqatës humanitare “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati ka njoftuar se kanë nisur punimet e projektit “Shtëpia e të Moshuarve”, në fshatin Gjinoc të ... Read More

Kastrati: Edhe 11 shtëpi të reja në Komunën e Deçanit

21/05/2019

Drejtuesi i Shoqatës Humanitare “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati ka njoftuar se do të bëjnë ndërtimin e 11 shtëpive në Komunën e Deçanit për familjet ... Read More

Kryetari i Plisave: ‘’Llapi o me Prishtinën, jo me Patatinën’’

16/05/2019

12:26 | 16 Maj 2019 12:26 | 16 Maj 2019 Kryetari i tifogrupit ‘Plisat’, Albert Kastrati ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të fundit të Tahir ... Read More

Halil Kastrati dhe Komuna e Prizrenit ndërtojnë edhe 30 shtëpi në Prizren

15/05/2019

Hoxha dhe humanisti, Halil Kastrati, ka nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi me Komunën e Prizrenit për ndërtimin e 30 shtëpive për familjet nevojtare. Në këtë takim së ... Read More

Capital T uron Halil Kastratin për ditëlindje

17/04/2019

Reperi shqiptar, Capital T ka uruar humanistin, Halil Kastrati për ditëlindje. Përmes një postimi të publikuar në InstaStory, Capital T zgjedh fjalë të veçanta për ... Read More

Gold AG me urim të veçantë për Halil Kastratin me rastin e ditëlindjes së tij 

17/04/2019

Gold AG me urim të veçantë për Halil Kastratin me rastin e ditëlindjes së tij  Halil Kastrati sot ka ditëlindjen. Hoxha dhe humanisti, Halil Kastrati, ... Read More

Kastrati: Nuk ka ndjenjë më të mirë se sa të përfaqësosh vendin tënd

12/04/2019

11:57 | 04/12/2019 Lirim Kastrati nuk ka mundur të përshkruajë ndjenjën që ia dhuron fanella e Kosovës. Sulmuesi i talentuar që paraqitet në radhët e ... Read More

Kapiteni i Gjilanit, Kastrati: Jemi të gatshëm për duelin kundër Flamurtarit

22/02/2019

Kapiteni i Gjilanit, Ylber Kastrati në një prononcim për faqen zyrtare të klubit, foli për përgatitjet e skuadrës për ndeshjen ndaj Flamurtarit. Kastrati u shpreh ... Read More

Rikthehet Vlera Kastrati, këngëtarja e hitit “Shi bie në Tiranë”

21/02/2019

Këngëtarja Vlera Kastrati njihet nga publiku për këngën “Shi bie në Tiranë”, që ajo kishte kënduar bashkë me këngëtaren  Fitnete Tuda në vitin 1995. Këngëtarja ... Read More