Tag: katërt

Mësohet arsyeja pse unaza e martesës vendoset në gishtin e katërt

03/09/2019

Kur shohim dikë me një unazë në gishtin e tyre të katërt në dorën e djathtë vëmë bast që nuk është i martuar. Megjithatë, një ... Read More

E prekura nga kanceri i mitrës: Mos e injoroni këtë simptomë

04/07/2019

Kanceri i mitrës është lloji i katërt i kancerit më i përhapur në mesin e grave, megjithatë shumë pak kanë njohuri për simptomat. Një grua ... Read More

Sali Berisha paralajmëron “cunam”, në protestohen e sotme kundër Edi Ramës

11/05/2019

Sot pasdite në Tiranë do të zhvillohet protesta e katërt e opozitës së drejtuar nga Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi, me kërkesën për largimin e ... Read More

Kim Kardashian dhe Kanye West bëhen prindër për herë të katërt

10/05/2019

19:03 | 10 Maj 2019 19:03 | 10 Maj 2019 Kim Kardashian dhe Kanye West kanë mirëpritur fëmijën e katërt, që është djalë. North, Saint ... Read More

Roma bindëse ndaj Cagliarit, merr përkohësisht vendin e katërt në renditjen e Serie A

27/04/2019

Roma bindëse ndaj Cagliarit, merr përkohësisht vendin e katërt në renditjen e Serie A Skuadra e Romës ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në kuadër ... Read More

Man City përmbysë gjithçka

17/04/2019

Manchester City ka shënuar edhe golin e katërt kundër Tottenham Hotspur. Skuadra e Pep Guardiolas po avancon 4:2 në Etihad Stadium përballë skuadrës së Tottenhamit ... Read More

Në pritje të fëmijës së katërt, kjo mund të jetë nëna më tërheqëse që keni parë

04/04/2019

Në pritje të fëmijës së katërt, kjo mund të jetë nëna më tërheqëse që keni parë Ajo është nënë e tre fëmijëve dhe ka linja ... Read More

Xiaomi trefishon profitin, përkundër ngadalësimit të tregut të telefonave

20/03/2019

Krijuesi kinez i telefonave Xiaomi trefishoi profitet e tyre në tremujorin katërt të vitit 2018, duke u përqendruar në tregjet ndërkombëtare dhe një llojshmëri gjithnjë ... Read More

Gattuso: Nuk e kishim të sigurt fitoren, por jam i lumtur me tri pikët

23/02/2019

Milani ka marrë një tjetër fitore në Serie A dhe ndodhet në pozitën e katërt në tabelë. Rossonerët kanë triumfuar përballë Empolit me rezultat të ... Read More

Galaxy S10 5G: Gjithçka që duhet të dini (FOTO)

20/02/2019

Anëtari i katërt i familjes së re Galaxy S10 do të jetë më i vonshëm, por Samsung Galaxy S10 5G premton të sjellë disa talente ... Read More

Shqipëri: Vdes personi i katërt i prekur nga gripi

07/02/2019

Në ambientet e spitalit të Sanatoriumit në Tiranë ka ndërruar jetë viktima e katërt brenda pak ditësh e prekur nga gripi. Siç njofton Top Channel, ... Read More

Kaklamanis: Të papranueshme janë deklarata e Nimicit

24/01/2019

24 Janar 2019 / 12:16 Nënkryetari i katërt i Parlamentit grek nga radhët e Demokracisë së re, Nikitas Kaklamanis, i cili udhëheq seancën e sotme ... Read More