Tag: Keisi

Keisi tregon se si më në fund e ka kuptuar se çfarë do të thotë dashuria e vërtetë

15/05/2019

19:38 | 15 Maj 2019 19:38 | 15 Maj 2019 Kesi është dashuruar ‘kokë e këmbë’ me Stresin. Partnerja e Stresit, Keisi, e ka dëshmuar ... Read More

Në përvjetorin e katërt të lidhjes, Keisi i dedikon fjalë zemre Stresit

29/04/2019

Keisi dhe Stresi janë çift mjaft i komentuar në medie. Keisi Lushaj përmes një postimi në Instagram, ka treguar se sot ajo dhe Stresi kanë ... Read More

Keisi kujton momentet e bukura me Stresin

16/04/2019

Keisi Lushaj e dashura e Stresit shpesh në rrjetet sociale kujton momentet e bukura me reperin. Pasiqë Stresi është akoma në burg, Keisi shpesh e ... Read More

Keisi tregon nëse do e ndërronte Stresin për 5 milionë euro

03/04/2019

Keisi, tashmë për të gjithë ne është e njohur si e dashura e reperit, Stresi. Bukuroshja shqiptare e cila jeton në Amerikë, prej vitesh është ... Read More

Keisi Meidini mohon lidhjen me Seldin

18/01/2019

Këngëtarja Keisi Meidini, ka hedhur poshtë spekulimet se ajo është në lidhje me Seldin. Bukuroshja ka folur për raportin me këngëtarin me të cilin realizoi ... Read More

Stresi tregon planet për martesën: Pak të ftuar nga estrada

15/09/2018

Reperi i njohur Stresi dhe partnerja e tij Keisi u martuan përpara disa muajsh në fshehtësi të plotë. Pavarësisht se përpara ligjit janë burrë e ... Read More