Tag: Kejsi

Stresi nga burgu me urim romantik për ditëlindjen e së fejuarës, Kejsit

11/02/2019

Gjatë ditës së sotme e fejuara e reperit shqiptar, Stresi, Kejsi ka një arsye më tepër për të qenë e lumtur. Ajo ka filluar të ... Read More

Kejsi Tola sjell këngën e re “U rritëm”, vjen e veçantë në klip

03/08/2018

Këngëtarja simpatike Kejsi Tola ka prezantuar për fansat projektin e saj më të ri muzikor. “U rritëm” mban titullin kënga e saj e re, e ... Read More

Stresi dhe Kejsi zbulojnë detajet e martesës në ‘fshehtësi’

26/07/2018

Stresi dhe Kejsi, një nga çiftet më të diskutuar të showbizit kanë dhënë intervistën e parë së bashku. Detaje të rëndësishme për të shkuarën dhe ... Read More