Tag: këmbë

Keisi tregon se si më në fund e ka kuptuar se çfarë do të thotë dashuria e vërtetë

15/05/2019

19:38 | 15 Maj 2019 19:38 | 15 Maj 2019 Kesi është dashuruar ‘kokë e këmbë’ me Stresin. Partnerja e Stresit, Keisi, e ka dëshmuar ... Read More

Të gjithë në këmbë për Labin në Ferizaj

28/04/2019

Të gjithë janë çuar në këmbë duke brohoritur për Labinot Tahirin. Këngëtari Labinot Tahiri ka performuar në njërin prej klubeve të natës në qytetin e ... Read More

Të shtëna me armë në Tiranë, plagosen dy të rinj

27/04/2019

Një shtetas 17-vjeçar është plagosur me armë zjarri në këmbë, gjatë një sherri të regjistruar mbrëmjen e së premtes në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth ... Read More

Pranë imazheve joshëse, Angela Martini habit deklaratën

16/04/2019

Angela Martini ka publikuar fotografi provokuese, ku shfaqet me këmbë të hapura. Angela Martini ka ndarë me ndjekësit dy fotografi të reja në Instagram, në ... Read More

“Kujtime për Kujtimin”, rrëfimi i familjarëve për ish deputetin e ndjerë të Kuvendit të Kosovës (Video)

08/04/2019

“Kur të vij ajo ditë e fundit, në tespihun e jetës sime. Ju lus: Më varrosni në këmbë!  Së paku atje do të qëndroj vertikalisht, ... Read More

Klopp me këmbë në tokë, thotë se skuadra do të luajë me seriozitetin më të madh ndaj Portos

07/04/2019

Klopp me këmbë në tokë, thotë se skuadra do të luajë me seriozitetin më të madh ndaj Portos Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka thënë ... Read More

Kovac paralajmëron lojtarët e tij: Asgjë nuk ka përfunduar në Bundesliga

07/04/2019

Trajneri i Bayern Munich, Niko Kovac, ka qëndurar me këmbë në tokë pas fitores në ‘Der Klassiker’. Gjiganti bavarez shënoi fitore me rezultatin 5:0 në ... Read More

“As Celina e Rashica nuk ishin në këto nivele në moshën e Zhegrovës”

30/03/2019

I ri, i talentuar, magjik me topin në këmbë – kështu mund të përshkruhet 19-vjeçari i Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova.Futbollisti i talentuar, që në ... Read More

Gjashtë ushtrime për një trup tërheqës

25/02/2019

Filloni me një plank të lartë me këmbë pak më të hapura dhe pesha në secilën dorë… Mbani abdomenin e shtrënguar dhe ngriheni drejt bustit ... Read More

The Sun: Vetëm një vit më parë jetonte në një banesë të lirë me qira – Dua Lipa sot e ka botën nën këmbë

18/02/2019

Ylli i muzikës pop e ka botën nën këmbë pasi është bërë artistja më e nominuar në Brits Awards për të dytin vit radhazi – ... Read More

Dhëndri ecën 6 km në borë për të marrë pjesë në ceremoninë e tij të dasmës (Foto)

31/01/2019

Një dhëndër ka ecur në këmbë të paktën 6 km në mes të dëborës për të marrë pjesë në ceremoninë e tij të dasmës. Të ... Read More

Rita Ora kishte lidhje të shkurtër me Brooklyn Beckham, nëntë vjet më i ri se ajo – nëna Victoria i dha fund romancës

27/01/2019

Brooklyn Beckham, i biri i ish-futbollistit, David Beckham, është kokë e këmbë i dashuruar në bukuroshe Hana Cross. Por, 19 vjeçari thuhet të ketë pasur ... Read More