Tag: kënaqësi

Kjo është mosha kur femrat përjetojnë më shumë kënaqësi seksuale

17/07/2019

Të gjithë njerëzit mendojnë se vajzat përjetojnë më shumë kënaqësi seksuale, kur janë rreth të 20-ve.Ndërsa një studim dhe psikologët thonë diçka krejt tjetër. Në ... Read More

Të lahesh në pishinën dy-mijë-vjeçare, në shoqërim të reshjeve të borës (Foto)

11/01/2019

Banorët në qytezën Sarıkaya të provincës Yozgat në Turqinë qendrore përjetojnë kënaqësi duke u larë në temperatura nën gjashtë gradë celsius në hamamin dy-mijë-vjeçar Basilica ... Read More

Jurgen Klopp: UEFA ndoshta mendoi se mund të vazhdonin garën pa Liverpoolin, por jo ende

12/12/2018

Jurgen Klopp thotë se me kënaqësi do ta mirëpres kundërshtarin e radhës në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve. The Reds u kualifikuan në ... Read More

Asamoah e mirëpret Marottan te Interi

21/11/2018

Kwadwo Asamoah ka thënë se do të jetë kënaqësi të punojë me Giuseppe Marottan, para arritjes së tij zyrtare te Interi. Ish-menaxheri gjeneral dhe shefi ... Read More

Hierro: Kisha kënaqësinë të isha trajner i Spanjës, e ardhmja nuk varet nga unë

02/07/2018

Fernando Hierro thotë se ishte kënaqësi të drejtonte Spanjën, por e pranon se nuk varet nga ai nëse do të qëndrojë apo jo edhe pas ... Read More

Berati, qyteti magjik me bukuri mahnitëse (Foto)

16/05/2018

Të kthehesh në Berat, çdo herë është një kënaqësi. Qyteti, nga 2008 është në listën e pasurisë së Unesco-s falë arkitekturës së tij të mrekullueshme ... Read More

Rexhepi: Muaji i Ramazanit, muaj i dritës

15/05/2018

15 May 2018 / 13:38 “Me një kënaqësi të veçantë po ju lajmëroj se, nga dita e nesërme, për një muaj rresht do të jemi ... Read More

Izetbegoviq: Do të vija me qejf në Kosovë, nëse më ftojnë

28/04/2018

Po të më ftoj shteti i Kosovës unë me kënaqësi do ta vizitoja vendin tuaj, ka thënë Bakir Izetbegoviq, udhëheqësi boshnjak i presidencës trepalëshe të ... Read More

Shtëpi të jashtëzakonshme (Foto)

19/04/2018

Sigurisht, ndërtimi e një shtëpie të re mund të jetë kënaqësi dhe emocionuese! Por disa zgjedhin që të ndërtojnë shtëpi më të veçanta madje shumë ... Read More

Suning Group duan ta shesin Interin

29/03/2018

Suning Group do të shiste me kënaqësi klubin italian, Interin, raporton gazeta Corriere della Sera, por askush nuk është gati të paguajë 600 milionë euro ... Read More

Pogba: Do të ishte kënaqësi të luaja me Neymarin

20/03/2018

Paul Pogba ka thënë se do të ishte kënaqësi nëse në të ardhmen do t’i jepej mundësia të luante me Neymarin në të njëjtën skuadër. ... Read More