Tag: këndshëm

Lëng molle me karrotë, këto janë përfitimet që merr organizmi menjëherë pas konsumimit

05/01/2020

Të apasionuarit pas lëngjeve të frutave me siguri e adhurojnë kombinimin e këndshëm mes karrotës dhe mollës. Përfitimet që vijnë prej lëngut të të dyjave ... Read More

Almeda dhe Tolga sjellin portretin më të bukur familjar

09/04/2019

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman kanë publikuar një imazh të këndshëm si çift. Almeda Abazi po shijon ditët e fundit të shtatzënisë, ndërsa nuk i ... Read More

Nagasaki, perla midis Lindjes dhe Perëndimit në Japoni (Foto)

27/02/2019

Një qytet i këndshëm, i pasur dhe dinamik, i rrethuar nga parqe natyrore madhështore Edhe pse ikona historike e shkatërrimit të shkaktuar nga bombat atomike ... Read More

Horoskopi javor: Yjet na kanë përgatitur ndryshime, mirëpo a do t’i shfrytëzojmë në mënyrën më të mirë varet nga ne

21/01/2019

A do të keni probleme në punë, si do t’i keni punët me dashurinë, a presin argëtim të këndshëm mbrëmjeve apo jo Horoskopi javor gjithmonë ... Read More