Tag: këngë

Rona Nishliu publikon këngën “Me lule t’bukura”

16/05/2019

17:03 | 16 Maj 2019 17:03 | 16 Maj 2019 Rona Nishliu ka publikuar edhe një këngë nga albumi i saj i ri. Rona Nishliu ... Read More

Kështu titullohet kënga e re e Sinan Vllasaliut

09/05/2019

23:57 | 8 Maj 2019 23:57 | 8 Maj 2019 Sinan Vllasaliu po vjen me këngë të re. Këngëtari i mirënjohur, Sinan Vllasaliu, e ka ... Read More

E pyesin se kur do të bëjë këngë me Ronelën, kjo është përgjigja e Fifit

01/05/2019

E pyesin se kur do të bëjë këngë me Ronelën, kjo është përgjigja e Fifit Fifi i është përgjigjur së fundi pyetjeve të fansave në ... Read More

Era Istrefi nis xhirimet për këngën e re, kështu duket

30/04/2019

Era Istrefi nuk ndalet së punuari këngë të reja. Era Istrefi ka nisur xhirimet për këngën e re, ndërsa për ndjekësit ka treguar se si ... Read More

Gashi paralajmëron projektin e ri në bashkëpunim me këtë artist

27/04/2019

Gashi po vjen me këngë të re, të cilën e sjell në duet me artistin e njohur amerikan. Gashi përmes Instagramit ka paralajmëruar fansat e ... Read More

Përmes një videoje, Meda këndon një pjesë të këngës së re

25/04/2019

Meda ka zbuluar pak prej projektit të ri. Meda po vjen me një këngë të re, e këtë gjë e bëri të ditur përmes një ... Read More

Adelina Berisha zbulon befasinë për fansat

24/04/2019

Adelina Berisha ka njoftuar fansat se po vjen me këngë të re, por kjo nuk është e gjitha. Adelina Berisha përmes rrjeteve sociale ka bërë ... Read More

S4MM po vjen me këngë të re: A jeni gati për verë?

20/04/2019

S4MM po vjen me këngë të re. Reperi nga Tetova, S4MM përmes një postimi të publikuar në rrjetet sociale ka paralajmëruar projektin e ri, shkruan ... Read More

Yllka Kuqi paralajmëron këngën e re, punon me këtë producent të njohur

20/04/2019

Një këngë e re po vjen edhe nga Yllka Kuqi. Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi ka publikuar një fotografi në Instagram me producentin Bini Nebihi, ... Read More

I kishte përmendur në këngë, ja çfarë thotë tani Noizy për projektin e Norës dhe Erës

19/04/2019

I kishte përmendur në këngë, ja çfarë thotë tani Noizy për projektin e Norës dhe Erës Nora dhe Era Istefi sot kanë lansuar duetin që ... Read More

Gent Fatali flet për detajet e projektit të ri

15/04/2019

Gent Fatali po vjen me këngë të re pas suksesit të "Ma Jolie". Gent Fatali ishte i ftuar së fund në një intervistë për emisionin ... Read More

“Fejesa”, së shpejti vjen nga Engji

15/04/2019

Engjëllusha Salihu ka njoftuar fansat se po vjen me këngë të re. Engjëllusha Salihu përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një këngë të re, shkruan lajmi.net. ... Read More