Tag: këngën

Bim Bimma publikon bashkëpunimin e ri

19/09/2019

20:31 | 09/19/2019 Bim Bimma ka lansuar projektin e ri muzikor. Bim Bimma ka publikuar këngën e re, të cilën e solli në bashkëpunim me ... Read More

Ekskluzive: Barbana Dini i rikthehet muzikës, tri vite pas humbjes së Ergit

27/07/2019

16:01 | 07/27/2019 Barbana Dini është rikthyer me këngën e re. Këngëtarja e njohur shqiptare, Barbana Dini, i është rikthyer muzikës, shkruan lajmi.net. Ajo e ... Read More

Muzika si ilaçet, ja si ndikon kënga e preferuar para një operacioni

19/07/2019

Të dëgjosh këngën më relaksuese në botë para një operacioni, mund të ketë të njëjtat efekte me qetësimin e nervave të pacientëve me mjekim.Kërkuesit amerikanë ... Read More

Gold AG bashkëpunon me këngëtaren e njohur në këngën e re

29/06/2019

10:15 | 06/29/2019 Gold AG së shpejti vjen me këngë të re. Gold AG po finalizon këngën e re, të cilën kësaj radhe e sjell ... Read More

Bim Bimma dhe Elinel publikojnë projektin e shumëpritur

28/06/2019

18:44 | 06/28/2019 Bim Bimma dhe Elinel kanë publikuar këngën e tyre më të re. Bim Bimma dhe Elinel kanë publikuar këngën “Ç’a ka risi”, ... Read More

Trim Jetullahu sjell këngën “Sonte”

22/06/2019

14:16 | 06/22/2019 Trim Jetullahu sapo ka publikuar këngën e re. Trim Jetullahu ka publikuar këngën “Sonte”, të cilës ia shoqëroi edhe videoklipin, shkruan lajmi.net. ... Read More

“Princi e Princesha” vjen nga Shaqir Cërvadiku

21/06/2019

18:03 | 06/21/2019 Shaqir Cërvadiku ka publikuar këngën e re. Shaqir Cërvadiku ka publikuar projektin e ri muzikor, të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net. ... Read More

Shkurte Fejza publikon këngën “Rrushja”

21/06/2019

16:43 | 06/21/2019 Shkurte Fejza ka lansuar projektin e ri muzikor. Shkurte Fejza ka publikuar këngën e saj më të re, të cilës ia shoqëroi ... Read More

Engjëllusha Salihu publikon këngën e re

09/06/2019

17:42 | 9 Qershor 2019 17:42 | 9 Qershor 2019 Vajza e Shyhrete Behlulit sjell këngën e re ‘Inat’. Engjëllusha Salihu ka lansuar projektin që ... Read More

Don Phenom befason me deklaratën për Noizyn

14/05/2019

14:27 | 05/14/2019 Don Phenom kohë më parë 'akuzoi' Noizyn se ia kishte kopjuar këngën, por së fundi habiti me fjalët që kishte për të. ... Read More

‘Dimër’ titullohet kënga më e re e nga Gena

11/05/2019

20:03 | 11 Maj 2019 20:03 | 11 Maj 2019 Gena ka sjellur këngën e re me videoklip. Para pak çastesh Gena lansoi projektin e ... Read More

Nikka tregon se kujt i dedikohet kënga “Rrena”

04/05/2019

10:44 | 4 Maj 2019 10:44 | 4 Maj 2019 Nikka ka zbuluar nëse ia ka dedikuar dikujt këngën “Rrena”. Nikka ishte e ftuar mbrëmë ... Read More