Tag: këngët

Zbulohet arsyeja pse meshkujt pëlqejnë femrat me të pasme të mëdha !

14/08/2019

Që nga fotoja e Kim Kardashian që theu internetin te këngët hit si “All About That Bass”, të pasmet e grave po kalojnë një moment ... Read More

Poni tregon të vërtetën se përse nuk solli projekte gjatë kësaj kohe

12/04/2019

Poni, ka kohë që nuk ka sjell projekte të reja. Megjithatë, artistja që është e njohur për këngët labe ka treguar të vërtetën përse deri ... Read More

Punoni duke dëgjuar muzikë për të qenë më produktivë dhe më pak të stresuar

11/04/2019

Cilat janë këngët e preferuara gjatë një dite pune? Dëshironi ta dëgjoni tërë kohën Beyoncen? Dëgjoni rok? Muzikë klasike? Apo preferoni qetësi të thellë? Çështja ... Read More

Këto janë mendimet e qytetarëve për albumin e ri të Tunës

05/04/2019

Qytetarët kanë treguar se a po u pëlqejnë këngët e albumit të ri të Tunës. Tuna Sejdiu ka pak kohë që publikoi albumin “Fortuina”, i ... Read More

Capital T: Nuk mund të qëndroj pa bërë ushtrime edhe nëse jam jashtë shtetit

23/03/2019

Reperi i njohur Capital T është shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e shumta të tij. Ai ndan çdo ditë me fansat fotografi ... Read More

Tuna u dedikoi këngë grave viktima të dhunës

20/03/2019

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdi, ka publikuar së fundmi me klip të gjitha këngët e albumit të saj më të ri, “Fortuna”. Këto këngë janë ... Read More

Tuna ishte kujdesur për detajet e videove, gjithë tekstin e këngës “Ti m’ke zemër” e kishte shkruar në fustan

19/03/2019

Tuna gjatë mbrëmjes së kaluar ka publikuar me video të gjitha këngët e albumit më të ri, “Fortuna”. Këngëtarja shkupjane si asnjëherë më parë deri ... Read More

Tuna publikon edhe tri videokëngët e fundit të albumit Fortuna – “Harrova”, “Dreqi e marrë” dhe “Nëse vdes e re”

18/03/2019

Altuna Sejdiu ka sjell edhe tri këngët e fundit të albumit më të ri të titulluar “Fortuna”. Gjatë ditës së sotme solli katër videot e ... Read More

Tuna thotë në videon e re se tash “Krejt mu kanë përzi”

18/03/2019

Duket se këngëtarja shkupjane nuk do të ndalet së publikuari të gjitha këngët e albumit “Fortuna”. Ajo gjatë ditës së sotme solli tre video këngët ... Read More

BimBimma prezanton tatuazhin e ri të realizuar në krah

16/03/2019

Reperi i njohur shqiptar, BimBimma, është shumë i pëlqyer për këngët e tij. Ai është çdoherë aktiv në tregun muzikor me projekte të shumta muzikore, ... Read More

Pyetet se a e di ku ndodhet Shqipëria? Ciara thotë jo vetëm që e di por edhe përshëndetë në shqip

16/03/2019

Këngëtarja e famshme, Ciara, është shumë e pëlqyer në mbarë botën për këngët e saj. Të shumtë janë edhe fansat e saj në Shqipëri dhe ... Read More

Enca do të performojë në Kurdistan

14/03/2019

Këngëtarja Enca Haxhia është shumë e pëlqyer për këngët e saj. “A pot pëlqen” ishte projekti që i dha asaj suksesin më të madh në ... Read More