Tag: këngëtares

Rastësi apo kopje/ Çiljeta shfaqet në klipin e ri me pamjen orientale, që e kemi parë më herët

09/07/2020

Çiljeta Xhilaga ka lançuar këngën e saj të re. Menjëherë ra në sy stili ndryshe i këngëtares, që kishte zgjedhur të vinte e mbuluar në ... Read More

Dietologia tregon sekretin se si e dobësoi këngëtaren Adele

09/06/2020

Ndryshimi drastik fizik i këngëtares Adele, i la të gjithë me gojë hapur. Këngëtarja 32-vjeçare angleze ka pësuar një dobësim rekord, aq sa zor se ... Read More

I ati në gjendje të keqe shëndetësore, Morena ndan video prekëse: E di që ti s’do të dorëzohesh kurrë

07/05/2020

I ati i këngëtares Morena Taraku ka pasur disa komplikacione me shëndetin dhe si rrjedhojë është shtruar në spital. Këtë e ka treguar vetë Morena ... Read More

‘Mendova se do të vdisja’, i ati i Rihanna-s rezultoi poztiv me COVID-19, ja çfarë bëri këngëtarja për t’i ardhur në ndihmë

16/04/2020

Babai i këngëtares me famë botërore, Rihanna , rezultoi pozitiv me Covid-19. Gjendja e tij u përkeqësua deri në atë pikë sa Fenty mendoi se ... Read More

Video që nuk duhet humbur/ Lian ka trashëguar talentin e të atit, Big Basta: Krenaria ime

15/04/2020

Djali i këngëtares Vesa Luma dhe Big Bastës mesa duket ka trashëguar talentin  e prindërve të tij, të cilën dyshja e kanë treguar vazhdimisht në ... Read More

Në vijën e parë të luftës ndaj COVID-29/ E ëma e Rita Orës: Kam frikë se mund të infektoj vajzat

15/04/2020

E ëma e këngëtares me famë botërore Rita Ora, Vera Ora ndodhet në vijën e parë të luftës ndaj COVID-19. Vera Ora e cila është ... Read More

Adelina Tahiri flet për operacionet plastike: Nëse quhen edhe buzët, atëherë jemi të gjithë plastikë

05/04/2020

Adelina Tahiri ka pranuar se ka ndërhyrë tek buzët e saj. Por sipas këngëtares, ky nuk quhet një operacion plastik. Në një intervistë për “Prive”, ... Read More

Edhe Robert Berisha futet në karantinë/ Revoltohet këngëtari: Ik nga një virus dhe hajde tek një tjetër

19/03/2020

Robert Berisha dhe menaxheri i këngëtares Tayna, Rinor Hykolli janë futur në karantinë sapo janë kthyer nga Amerika. Ata janë kthyer nga Stambolli dhe menjëherë ... Read More

Dasma e vitit/ Ja shifra e çmendur që Jennifer Lopez dhe partneri i saj do të shpenzojnë për ceremoninë

18/02/2020

Në marsin që lam pas, Alex Rodrigues i propozoi këngëtares Jennifer Lopez  në Bahamas, duke iu ulur në gjunj në breg të detit me një ... Read More

U godit me çekan nga bashkëshortja, daja i Adelina Tahirit përfundoi në spital, kunati: Ja si është e vërteta

10/01/2020

Lajmi se daja i këngetares së njohur Adelina Tahiri u dhunua më çekan nga bashkëshortja e tij, bëri xhiron e mediave. Lajmi u konfirmua dhe ... Read More

Rita Ora për ‘The Sun’ lidhur me vizitën e fundit në Kosovë: Disa vende ishin më keq se sa kam menduar

21/05/2019

19:33 | 21 Maj 2019 19:33 | 21 Maj 2019 ‘The Sun’ i ka kushtuar sërish një artikull të veçantë këngëtares shqiptare, Rita Ora. Këngëtarja ... Read More

Nga koncerti recital i Soni Malajt, kështu po duket këngëtarja

01/05/2019

Ka filluar koncerti solistik i këngëtares së njohur Soni Malaj. Në Amfiteatrin e Tiranës sonte është organizuar koncert me këngëtaren e njohur Soni Malaj, shkruan ... Read More