Tag: këngëtaret

Rrëfehet Blero, tregon problemin që kishte me Noizyn dhe Mc Kreshën

24/10/2020

Blero tregon problemin që kishte me Noizyn dhe Mc Kreshën. Dy këngëtarët, Blero e Noizy, vite më parë, kishin një përplasje virtuale e cila shkoi ... Read More

Maluma harron Natalian, kush është e dashura e këngëtarit të dashur nga femrat

22/10/2020

Një nga këngëtarët më të dashur për femrat, duket se ka gjetur sërish dashurinë. Maluma, duket se e ka harruar plotësisht Natalia Barulich dhe tashmë ... Read More

Dhurata Dora e veshur me shumë stil, por ky detaj mori tërë vëmendjen

19/10/2020

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare. Ajo arriti famë të madhe për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është këngëtarja ... Read More

‘Si nuk u veshe kurrë o goc’/ Tayna ironizon foton me recipeta

15/10/2020

Tayna është padyshim një nga këngëtaret më të pëlqyera në tregun tonë. Por natyrisht ajo është edhe një nga artistet që nuk le rast pa ... Read More

Rovena Stefa thirrje Ramës: Na lër të punojmë dhe ne, do të vij të këndoj në Surrel në vend të këndesit

14/10/2020

Rovena Stefa i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama që të lejojë edhe këngëtarët të punojnë njësoj si të tjerët me masa mbrojtëse ndaj Covid-19. E ... Read More

Ermal Fejzullahu zbulon arsyen pse e refuzoi propozimin e parë të Fifit

14/10/2020

Këngëtarët e njohur Ermal Fejzullahu dhe Fifi sollën këngën “Përjetësi’’ pak ditë më parë, projekt i cili u prit mjaft mirë nga publiku. Por me ... Read More

“Sa keni përparuar ju VIP-at dhe gjumin e bëni modern”, e kritikuan për foton me makeup para gjumit, reagon këngëtarja

08/10/2020

Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, ku ndan dhe më shumë rreth ... Read More

Adelina Ismajli zbulon projektin më të ri, dhe nuk bëhet fjalë për një projekt muzikor

30/09/2020

Adelina Ismajli një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar ka bërë me dije se do të vijë së shpejti me një projekt të ... Read More

“Nuk jam rritur në një familje me mundësi për të më shkrepur foto”, Xhensila Myrtezaj flet për operacionet plastike: Jam aq e paprekur…

23/09/2020

Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, por gjithashtu dhe ndër më të komentuarat. Në mesin e shumë VIP-ave të cilët ... Read More

Irma Libohova mahnit me format trupore, pozon me rrobabanjo nga pushimet

30/07/2020

Irma Libohova mbetet padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Së fundmi, Irma ka nisur pushimet dhe ndodhet në jug të vendit. ... Read More

Olti Curri shpërthen ndaj këngëtarëve: Mos gënjeni veten dhe thelloni injorancën muzikore të publikut

13/07/2020

Teksa sezoni veror ka filluar, këngëtarët kanë lançuar disa projekte muzikore të cilat i përshtaten sezonit në të cilin ndodhemi. Mirëpo opinonisti Olti Curri ka ... Read More

Këngëtari i njohur shpërthen në rrjetet sociale: Shpesh disa njerëz i vjedhin idetë pastaj i realizojnë në studiot e tyre

02/07/2020

Nuk janë të pakta rastet ku këngëtarët shqiptarë janë akuzuar se kanë vjedhur këngë nga artistë të tjerë. Së fundmi dhe këngëtari Genc Prelvukaj ka ... Read More