Tag: Këngëtari

Ed Sheeran akuzohet për plagjiaturë

26/08/2019

23:10 | 08/26/2019 Nuk është kjo hera e parë që këngëtari akuzohet për diçka të tillë. Artisti i njohur britanik Ed Sheeran, 28 vjeç, akuzohet ... Read More

Xeni sqaron të vërtetën rreth ndalesës për të hyrë në SHBA

26/04/2019

Javë më parë ka qarkulluar lajmi se Xenit i është ndaluar hyrja në Amerikë, këngëtari tregon nëse kjo gjë është e vërtetë. Shkëlzen Jetishi-Xeni, ishte ... Read More

Era Istrefi po flirton me këngëtarin e njohur britanik?

21/04/2019

Era Istrefi dhe këngëtari i njohur britanik janë duke u parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Kanë dalë zëra se mes këngëtares shqiptare, Era Istrefi ... Read More

A është në lidhje Gent Fatali? Këngëtari zbulon të vërtetën

13/04/2019

Këngëtari, Gent Fatali ka qenë i ftuari i radhës në emisionin "Mirage". I ftuar në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, Genti zbulon shumë ... Read More

Këngëtari i njohur thotë se do ta tregojë të vërtetën për Michael Jackson

12/04/2019

Këngëtari i njohur thotë se do ta tregojë të vërtetën për Michael Jackson Aaron Carter thotë se do ta tregojë të vërtetën lidhur me Michael ... Read More

Robert Berisha zhvishet dhe tregon këtë pjesë të trupit

10/04/2019

Këngëtari, Robert Berisha cilësohet të jetë njëri prej meshkujve më të pashëm shqiptar. Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha ka postuar një fotografi në llogarinë ... Read More

Vetëvritet këngëtari i njohur pasi e akuzuan se kishte pëdhunuar një 13-vjeçare

03/04/2019

Vetëvritet këngëtari i njohur pasi e akuzuan se kishte pëdhunuar një 13-vjeçare Këngëtari i njohur ka bërë vetëvrasje. Këngëtari i famshëm meksikan, Armando Vega Gil ... Read More

A e ka të ndaluar hyrjen në Amerikë? Flet Xeni

30/03/2019

Këngëtari i muzikës popullore Shkelzen Jetishi – Xeni ka konfirmuar se ka ndalesë të përkohshme për të hyrë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.“Kam ndalesë ... Read More

Bes Kallaku prezanton prindërit për herë të parë

30/03/2019

 Aktori dhe këngëtari shqiptar, Bes Kallaku pëlqehet mjaft shumë nga publiku.Ai së fundmi ka hedhur një fotografi në InstaStory teksa prezanton prindërit për herë të ... Read More

Mes Tunës dhe Elvanës, Armend Rexhepagiqi zgjedh pa u menduar

27/03/2019

Armend Rexhepagiqi, ka zgjedhur mes Tunës dhe Elvanës.Edhe pse këngëtari ka punuar me të dyja kohëve të fundit, ai ishte shumë i prerë në përgjigje. ... Read More

Pasi e mori në klipin e tij, këngëtari me famë botërore fiksohet me modelen shqiptare, ja çfarë i thotë

27/03/2019

Këngëtari me famë botërore Jona Blue, xhirimet e klipit të tij më të ri i ka realizuar në Shqipëri, në vijën bregdetare jugore.Bukurive natyrore shqiptare ... Read More

Nëna e këngëtarit Justin Carter hedh dritë mbi cdekjen aksidentale të djalit të saj

23/03/2019

Këngëtari Justin Carter, 35 vjeç, vdiq këtë javë aksidentalisht, duke u vetëvrarë me armë gjatë xhirimeve të klipit. Videoja muzikore po xhirohej në apartamentin e ... Read More