Tag: këngëtarit

Vajza e tij Rene feston ditëlindjen/ Robert Berisha: Ti ke qenë gjithmonë dashuria e mamit dhe babit

15/05/2020

Rene, vajza e këngëtarit Robert Berisha dhe Nora Instrefi sot feston ditëlindjen, e sigurisht mes urimeve të shumta nuk kishte si të mungonte urimi i ... Read More

Koncerti i Malumës anulohet për shkak të koronavirusit, ja çfarë do të ndodhë me biletat

09/03/2020

Pas konfirmimit të dy rasteve me koronavirus në Shqipëri, koncerti madhështor i këngëtarit me famë botërore Maluma u anulua. Gjatë paradites së sotme u publikua ... Read More

Majk rikthehet me Majlinda Zekën? Ja deklarata që i bëri të gjithë të dyshojnë

02/03/2020

Marrëdhënia e këngëtarit të njohur Majk me mamanë e djalit të tij, Majlindën ishte në qendër të vëmëndjes për një kohë të gjatë pas deklaratave ... Read More

Babi i Ergi Dinit përlotet në studio: S’e ndihmova dot, doja ti thoja më fal. Po jetoj jetën e tij

25/02/2020

Dashamir Dini, babai i këngëtarit të ndjerë Ergi Dini, ka qenë i  ftuar në emisionin “Ftesë në 5”. Gjatë emisionit ai komentoi eksperimentin e bërë ... Read More

Kështu e uron Besart Halimi vajzën e tij për ditëlindje

26/05/2019

13:21 | 05/26/2019 Vajza e Besart Halimit sot feston ditëlindjen. Vajza e këngëtarit Besart Halimi sot feston ditëlindjen e saj dhe me këtë rast ai ... Read More

Dedikimi emocional i këngëtarit të njohur pas vdekjes së motrës në moshë të re 

22/04/2019

Dedikimi emocional i këngëtarit të njohur pas vdekjes së motrës në moshë të re  Këngëtari i njohur po mundohet ta marrë veten pas vdekjes së ... Read More

Blero paralajmëron albumin e parë të Tarës?

12/04/2019

Hapat e të atit duket se po i ndjek edhe Tara. Vajza e vetme e këngëtarit, Blerim Muharremi me aktoren Teuta Krasniqi, me të cilën ... Read More

Jessie J dhe Channing marrin pjesë në koncertin e këngëtarit shqiptar

07/04/2019

Yjet botërorë, Jessie J dhe Channing kanë shkuar në koncertin e këngëtarit shqiptar. Emrat e njohur, Jessie J dhe Channing kanë qenë të pranishëm në ... Read More

Nëna e Ermalit poston një fotografi të rrallë të tij nga fëmijëria

21/03/2019

Nera Fejzullahu ka publikuar një fotografi të rrallë të këngëtarit, Ermal Fejzullahu.Nera apo nëna e Ermalit ia ka postuar një fotografi këngëtarit kur ai ishte ... Read More

Capital T publikon pamje nga koncerti i Drake: Publiku shqiptar meriton të tilla koncerte

20/03/2019

Ylli i suksesshëm i hip-hopit shqiptar, Capital T, ka ndjekur nga afër një koncert të këngëtarit të famshëm kanadez, Drake. Trim Ademi është mahnitur me ... Read More

“Despacito” vë rekord të ri, kalon gjashtë miliardë shikime në YouTube

26/02/2019

Megahiti “Despacito” i këngëtarit Luis Fonsit dhe reperit Daddy Yankee ka vënë një rekord të ri në YouTube duke kaluar shifrën prej gjashtë miliardë shikimesh. ... Read More

Edhe dy femra e akuzojnë R.Kellyn për abuzim seksual

22/02/2019

Dy femra kanë dal me akuza për sjellje të keqe seksuale kundër këngëtarit të R&B, R Kellyt. Rochelle Washington dhe Latresa Scaff thanë në një ... Read More