Tag: këngëtarja

Këngëtarja e njohur shqiptare e thotë troç: Blej rroba të përdorura

28/01/2020

Këngëtarja Flaka Krelani e ftuar në “Ftesë në 5”, tregoi për bashkëpunimin e saj të fundit si dhe zbuloi disa fakte që nuk i dinim ... Read More

Mes çarçafëve të bardhë dhe gjysmë nudo, Rezarta Shkurta ndan imazhet e nxehta me fansat

28/01/2020

Këngëtarja Rezarta Shkurta ndodhet në Stamboll dhe duket se po i shijon më së miri pushimet e saj. Përmes një postimi në rrjete sociale, Rezarta ... Read More

“Isha e palumtur dhe pa jetë”, këngëtarja e njohur habit me rrëfimin e saj: Do të vdes, do ta bëj

24/01/2020

Këngëtarja e njohur, Billie Eilish po thyen rekorde me hitet si “Bad Guy” apo “Bury a friend”. Në një intervistë, të dhënë së fundmi për ... Read More

Nuk pagoi asnjë lekë/ “Bentley” e vjedhur e Morena Tarakut, i kthehet pronari

24/01/2020

Makina “Bentley” të cilën këngëtarja Morena Taraku mendoi se e përvetësoi duke tentuar ta fuste si të re në Kosovë, është kthyer në Gjermani. Bëhet ... Read More

Këngëtarja shqiptare heq dorë nga muzika, ja për kë bëhet fjalë

23/01/2020

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Ahmetaj mori shumë vëmendje me projektet muzikore dhe bashkpunimet e sukseshme.  Mirëpo, u bë një kohë relativisht e gjatë që këngëtarja nuk ... Read More

Rihanna dhe miliarderi i dhanë fund lidhjes pas 3 vitesh, zbulohet arsyeja

23/01/2020

Këngëtarja me famë botërore, Rihanna dhe miliarderi arab Hassan Jameel, pas tre vitesh së bashku i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Revista “People” ka ... Read More

`Isha 17 vjeç…ishte e tmerrshme´, Fifi flet si rrallë herë për jetën e saj private

22/01/2020

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Filloreta Riçi, por e njohur si Fifi, ka folur si rrallë herë për jetën e saj private. E ftuar në ... Read More

“Dy vitet e para kam vuajtur shumë”, Anjeza Branka rrëfen për herë të parë vështirësitë qe ka kaluar

21/01/2020

E ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, këngëtarja e njohur Anjeza Branka, rrëfeu më shumë për jetën e saj dhe vështirësitë që kishte kaluar. Në ... Read More

Video/ Pas ndarjes nga i dashuri miliarder, Rihanna kapet mat me ish-partnerin

21/01/2020

Vetëm disa ditë më parë, këngëtarja me famë botërore Rihanna i dha fund lidhjes së saj 3-vjeçare me biznesmenin miliarder Hassan Jameel. Dy ditë më ... Read More

Me pushime në Tajlandë, ja kush e shoqëron Morena Tarakun

20/01/2020

Tashmë prej disa ditësh, këngëtarja e njohur, Morena Taraku po shijon pushimet në Tajlandë. Nuk munguan aludimet e shumta në lidhje me personin që po ... Read More

Rihanna sërish single, këngëtarja i jep fund lidhjes me miliarderin

18/01/2020

Këngëtarja me famë botërore, Rihanna është ndarë nga i dashuri i saj miliarder Hassan Jameel, tha një burim për “Us Ëeekly”. Këngëtarja e hitit “Diamonds” ... Read More

Rita Ora mban fjalën/ Ndërton shtëpinë e familjes Sala të prekur nga tërmeti

16/01/2020

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora ishte një ndër personazhet publike që premtoi se do të ndihmonte shqiptarët e prekur nga tërmeti tragjik i 26 ... Read More