Tag: këshilla

Gabimet që duhet të shmangni kur lani xhinset

12/06/2019

Në këtë udhëzues do të përpiqemi t’ju japim disa këshilla të dobishme për të mbajtur gjallë ngjyrën e xhinseve, duke i dhënë atyre pamjen e ... Read More

Disa këshilla se si të jetoni me më pak stres

05/06/2019

14 këshilla si të jetoni një jetë me më pak stres: 1. Një nga një Ju do të ndiheni më mirë dhe më pak të ... Read More

Çiljeta Xhilaga besimtare e devotshme, ja çfarë ju këshillon për Ramazan

06/05/2019

14:20 | 6 Maj 2019 14:20 | 6 Maj 2019 Çiljeta Xhilaga i ka ndarë disa këshilla me ndjekësit e saj. Këngëtarja Çiljeta Xhilaga konsiderohet ... Read More

Dybala zbulon dy më të mirët e Italisë

25/04/2019

Paulo Dybala ka dhënë disa këshilla për merkaton. Në intervistën e gjatë të dhënë për “Style”, argjentinasi ka folur edhe për diferencat mes futbollit argjentinas ... Read More

Kim Kardashian thotë se është ‘krenare’ për këtë gjë

13/04/2019

Pas shqetësimeve financiare, Kim i ka dhënë disa këshilla Kanyet. Ai i habiti të gjithë në fillim të vitit 2016 kur njoftoi se kishte 53 ... Read More

Albërije Hadërgjonaj: Kujdesuni për veten, burrin dhe dashnorin

11/04/2019

Albërije Hadërgjonaj u ka dhënë disa këshilla femrave në përgjithësi. Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj nëpërmjet disa postimeve në Instastory ka folur për kujdesin e shtuar që ... Read More

Kjo ishte këshilla në raport me vjehrrën që Shkurte Fejza ia dha Gresës para dasmës

03/04/2019

Kjo ishte këshilla në raport me vjehrrën që Shkurte Fejza ia dha Gresës para dasmës Shkurte Fejza e ka këshilluar Gresën se si të sillet ... Read More

Halle Berry tregon se si ka mundur ta mbajë trupin në formë në dhjetë vjetët e fundit

26/02/2019

Halle Berry përmes rrjeteve sociale shpeshherë jep këshilla palestre për fansat që e pyesin se si arrin të ketë një linjë seksi të trupit. Edhe ... Read More

Më nuk mundet dhe nuk do ta fsheh: Sëmundja e psoriasisit i është përhapur edhe në fytyrë Kim Kardashianit

12/02/2019

Disa javë më parë, ajo i kërkoi fansave këshilla në luftën për psoriasisin që po ia përkeqëson shëndetin. Kim Kardashian po lufton tash e sa ... Read More

Çifti, pse punët e shtëpisë shpesh bëhen shkak grindjeje

07/02/2019

Këshilla për mbijetesë për të pasur rregull në shtëpi dhe për të jetuar në harmoni të mirë me partnerin Shtrati për t’u rregulluar, pjatalarësja për ... Read More

Përse i duam kamerieret

21/01/2019

Sa tregime të pikëlluara kanë dëgjuar, sa zemra të thyera kanë shëruar me këshilla të thjeshta, mirëpo edhe kanë qenë aty kur është dashur të ... Read More

Tre artikuj të cilët bëjnë çudira për mushkëritë: Nëse jeni duhanpirës, këta artikuj patjetër duhet t’i hani!

13/01/2019

Këshilla më e mirë për mushkëri të shëndetshme është ndërprerja e pirjes së duhanit, mirëpo nëse nuk mund ta lini atë, do të duhej më ... Read More