Tag: ketë

Maska me logo, deputetë të ‘pabindur’/ Ja çfarë nuk u pa ditën e sotme në Parlament

22/10/2020

Nuk kishte sesi të mungonte as këtë të enjte, parada e deputetëve në hyrje të Kuvendit. Natyrisht që veç veshjes që kanë zgjedhur, këtë herë ... Read More

Big Mama e dashuruar në këtë vend, tregon arsyen

21/10/2020

Big Mama tregon pse e do kaq shumë këtë vend ku shkon shpesh. Big Mama ndoshta nuk është aktive në muzikë, por ajo po vazhdon ... Read More

Ndërrimi i orës për këtë vit, ky është vendimi i fundit

20/10/2020

Ora do të ndryshohet edhe këtë vit. Edhe pse u diskutua se shumë, ora do të qëndrojë e njëjta dhe duket se edhe në këtë ... Read More

Koronavirusi edhe në Premierligë, mësohet për një rast pozitiv

19/10/2020

Mësohet për një rast me koronavirus në Premierligë. Burnley do të ketë një mungesë për ndeshjen ndaj West Bromwich Albion. Faqja zyrtare e Burnley ka ... Read More

Emocionohet Hisen Berisha nga rrëfimi rrënqethës i Nënës Sevdije që u keqtrajtua dhe u burgos nga Serbët!

18/10/2020

Këtë të diele në emisionin “Kojshia Show” ishte mysafir Komandanti Kosharës Hisen Berisha, shkruan InfoKosova. Ai u emocionua shumë kur dëgjoi rrëfimin e Nënës Sevdije ... Read More

“Inati me ka çuar këtu”, flet menaxheri i VIP-ave Xhani Demika: E ruaj shumë privatësinë…

13/10/2020

I ftuar në emisionin “Rrugëtim me Anilën” në Neës 24 këtë të martë ishte Xhani Demika, menaxheri i VIP-ave! Xhani Demika është një prej menaxhereve ... Read More

‘Po vjen Viti i Ri dhe ti prapë s’po lind’, Arbana Osmani i kthehet Xhemit: Kot nuk thonë, je…

11/10/2020

Moderatorja Arbana Osmani po e shijon shume kete periudhe te pritjes së ëmbël. Ajo do të bëhet së shpejti nënë për herë të dytë, por ... Read More

Ribashkohen Fero dhe Arbenita, modelja poston videon e ëmbël pranë reperit

09/10/2020

Fero dhe Arbenita, një ndër çiftet më të komentuar të shobbiz-it janë ribashkuar . Këtë e konfirmoi vetë modelja me anë të një postimi në ... Read More

Paola Caruso pozon nudo për kalendarin e ri

08/10/2020

2021 duket se do të jetë një vit i nxehtë dhe e gjithë merita për këtë është e Paola Caruso, që bën me dije në ... Read More

Para dhe dashuri të reja, parashikimi javor i yjeve

07/10/2020

Dash i dashur, këtë javë duhet t’i kushtoni vëmendje të veçantë komunikimit pasi kontrasti midis Merkurit tek Akrepi dhe Uranit tek Demi tregon se mund ... Read More

Pas deklaratës për “Zogun” dhe performancës në Serbi, reagon Gold AG: Nuk e ofendova Tunën, pasi…

05/10/2020

Deklarata e reperit Gold AG për Tunën në ‘Shiko kush luan’ këtë të shtunë po bën xhiron e rrjetit.  Reperi e quajti atë si “degjenerim ... Read More

Valbona Selimllari i hyn politikës, ish-missi mban fjalim: Jam me punëmbaruarit

04/10/2020

Shpesh herë e kemi parë në krah të kryebashkiakut Veliaj. Duket se këtë herë Valbona Selimllari ka vendosur të angazhohet zyrtarisht me Partinë Socialiste, teksa ... Read More