Tag: Këtu

10 qytetet, që ofrojnë festën më të çmendur të Vitit të Ri

24/12/2019

Disa qytete po shesin biletat për muajt e Vitit të Ri paraprakisht dhe këtu janë dhjetë qytete që presin më “çmendurisht” festën e Vitit të ... Read More

3 ushqimet që s’duhet t’i lani kurrë para se t’i gatuani

20/11/2019

Që të vegjël na kanë mësuar të lajmë çdo gjë që hamë, përjashtojmë këtu ushqimet e përpunuara, pasi higjiena është e vetmja mënyrë që arrin ... Read More

Provoni këtë sfidë 14 ditore nëse doni të humbisni 9 kg! Rezultatet do t’ju habisin

11/11/2019

Këtu do ju ofrojmë një mënyrë se si të bini nga pesha në mënyrë të thjeshtë brenda 14 ditëve. Dhe gjëja më pozitive e kësaj ... Read More

Facebook shton një opsion, do t’i paguajë publikuesit

28/10/2019

Nga Facebook, ka një mesazh për industrinë skeptike të lajmeve: Ne jemi këtu për t’ju ndihmuar. Rrjeti social ka prezantuar para publikut mundësinë Facebook News, ... Read More

Kjo është arsyeja që shkakton rënien e menjëhershme të flokëve

16/10/2019

Shëndeti i mirë i organizmit pa dyshim që reflektohet edhe në pamjen e jashtme të tij. Këtu futen sigurisht flokët e shëndetshëm apo lëkura e ... Read More

Shenjat që tregojnë se partneri juaj është duke humbur interesin në ju

22/09/2019

Këtu i gjeni disa nga shenjat që partneri juaj është duke humbur interesin tek ju dhe që romanca juaj është duke vdekur. Jeni në lidhje ... Read More

Cila është dieta më e mirë për të humbur peshën që e shtoni gjatë pushimeve

28/06/2019

Kur jemi te pushimet të gjithë kemi dëshirë që të i shijojmë sa më shumë, dhe këtu hynë edhe ushqimi, që na bënë që të ... Read More

Ushqimet më të mira gjatë verës

17/06/2019

Vera gati është këtu. Me temperatura të larta është e vështirë që të hani të njejtat ushqime që i keni ngrënë gjatë sezoneve të tjera. ... Read More

Ushqimet më të mira për të ngrënë në mëngjes

16/04/2019

Këtu janë ushqimet më të mira që ju mund të hani në mëngjes.Të hahet mëngjesi nuk është i nevojshëm për të gjithë, përkundër asaj që ... Read More

Këtu mund ta shihni episodin e parë të sezonit të ri të “Game of Thrones”

15/04/2019

Këtu mund ta shihni episodin e parë të sezonit të ri të “Game of Thrones” Për të gjithë ata që e kanë humbur episodin e ... Read More

Aleksis Cipras: Po tejkalohen barrierat tridhjetë vjeçare mes Greqisë dhe Maqedonisë së Veriut

02/04/2019

S A 2019-04-02T13:30:44+02:00 Vizita ime këtu është vizita e parë e një Kryeministri grek në Maqedoni, kemi humbur shumë kohë afërsisht 30 vjet për ti ... Read More

Vrasja në Strugë, shkak problemet pronësore

01/03/2019

1 Mars 2019 / 15:00 “Gjurmët e gjakut këtu në rrugë ende flasin për një ngjarje të tmerrshme që ndodhi dje vonë pasdite vetëm 100 ... Read More