Tag: Kevin

Një burrë e gënjeu të dashurën e tij se kishte kancer që të mos ndaheshin

15/08/2020

Kevin Bevis nga Sittingbourne në Kent, gënjeu se ishte diagnostikuar me kancer në stomak që e dashura e tij Karen Gregory të qëndrojë me të ... Read More

Akuzat për pedofili/ Flet aktori i “I vetëm në shtëpi”: Si e njihja unë Majkëll Xhekson

12/02/2020

Aktori Macaulay Culkin i njohur për rolin e tij Kevin tek filmi legjendar ‘I vetmi në shtëpi’ së fundmi ka dhënë një intervistë për revistën ... Read More

Foshnja që lindi 7 kile në vitin 1983, kështu duket tani!

15/08/2019

Kevin Robert Clark lindi 7 kile në Toms River, New Jersey, duke shkaktuar një tërbim mediatik dhe tituj që thoshin se ai ishte foshnja më ... Read More

Beyonce dhe Jay Z darkojnë nën masa të rrepta sigurie

28/04/2019

Foto: Kevin Mazur/Getty Images Beyonce dhe Jay Z kanë pasur darkë romantike, ndërsa ishin të rrethuar nga masa sigurie. Beyonce dhe Jay-Z shkuan në “Brooklyn ... Read More

Man City humb përsëri De Bruyne, tjetër lëndim për belgun

20/04/2019

Ylli i Manchester City, Kevin De Bruyne, nuk ia doli që të mbyllte gjithë ndeshjen kundër Tottenham Hotspur. Reprezentuesi i Belgjikës pësoi një lëndim paka ... Read More

De Bruyne tregon se si e befasoi Sterling: Mendoja se është ‘budalla’

15/04/2019

Ylli i Belgjikës, Kevin De Bruyne, ka treguar se si është befasuar nga Raheem Sterling, në ditët e para të tij tek Manchester City. KDB ... Read More

Kevin Durant zgjedh pesëshen më të mirë në histori, nuk ka vend për James

08/04/2019

Kevin Durant ka zgjedhur pesëshen më të mirë në historinë e NBA, sipas mendimit të tij. Ylli i Golden State Warriors nuk e ka përfshirë ... Read More

Kevin De Bruyne tregon se kush janë favoritët për Euro 2020

04/04/2019

Ylli i Manchester City, Kevin De Bruyne, ka dhënë mendimin e tij mbi favoritin e kampionatit evropian 2020. Reperezntuesi i Belgjikës beson se kombëtarja e ... Read More

Durant MVP në All Star Game, paraqitje e jashtëzakonshme e yllit amerikan në fitoren e Team LeBron

18/02/2019

Kevin Durant është shpallur MVP në ndeshjen ALL Star të zhvilluar në Spectrum Center të Charlotte. Team LeBron ka triumfuar në takim përballë Team Giannis ... Read More

De Bruyne: Man City nuk është në nivelin e njëjtë me sezonin e kaluar

03/02/2019

Mesfushori belg, Kevin De Bruyne ka folur për formën e skuadrës së tij, Manchester City, ku ka thënë se nuk është e njëjtë me atë ... Read More

Ndërron jetë në moshë 32 vjeçare komiku Kevin Barnett

23/01/2019

Komiku i njohur amerikan, Kevin Barnett, ka ndërruar jetë në moshë 32 vjeçare – bën të ditur BBC. Publiku u njoftua me yllin amerikan falë ... Read More

Ju thoni se të gjitha transferimet janë kontraverse – Valverde mbron blerjen e Boateng

23/01/2019

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka mbrojtur transferimin e Kevin – Prince Boateng duke thënë se mediat kanë qenë kritike për të gjitha transferimet. Boateng ... Read More