Tag: KevinPrince

Boateng e harron Messin: Ibrahimovic, lojtari më i mirë me të cilin kam luajtur

27/03/2019

Sulmuesi i Barcelonës, Kevin-Prince Boateng, ka thënë se Zlatan Ibrahimovic është futbollisti më i shkathtë me të cilin e ka pasur kënaqësinë të luajë në ... Read More

Boatengut i vidhen gjësende në vlerë deri në 400 mijë euro

17/02/2019

Të shtunën mbrëma, Kevin-Prince Boateng pati një fillim të rrallë nga minuta e parë në një ndeshje me Barcelonën dhe dukej se gjithçka po shkonte ... Read More

Boateng zbulon shumë gjëra: Loja me Messin, fëmijëria me para, Anglia, lindja e fëmijës së parë dhe racizmi

05/02/2019

Barcelona po punon për ndeshjen me Real Madridi, ndërsa Kevin-Prince Boateng, sot ka deklaruar se është i impresionuar duke e parë nga afër shokun e ... Read More

Boateng: Shpresoj të shënoj në Bernabeu në El Clasicon e ardhshme

22/01/2019

Barcelona nënshkroi me Kevin-Prince Boateng nga Sassuolo në formë të huazimit me të drejt blerje. Ganezi në fjalët e para si katalunas ka thumbur Real ... Read More

Sassuolo mendon ta zëvendësojë Boatengun me Balotellin

22/01/2019

Raportohet se Sassuolo dëshirojnë ta zëvendësojnë Kevin-Prince Boateng me Mario Balotellin. Sipas ekspertit të tregut të transferimeve Gianluca Di Marzio, klubi italian beson se mund ... Read More

Barcelona tani mendon edhe me muskuj: Arturo Vidal dhe Kevin-Prince Boateng, tregojnë se humbja nga Roma nuk është harruar

21/01/2019

Barcelona ka nënshkruar me Kevin-Prince Boateng në huazim me të drejt blerje. Kjo do të jetë një nga marrëveshjet më të mëdha të janarit, pavarësisht ... Read More

Zyrtare: Barcelona e merr në huazim Kevin-Prince Boatengun

21/01/2019

Barcelona dhe Sassuolo kanë arritur marrëveshje për huazimin e Kevin-Prince Boateng për pjesën e mbetur të sezonit 2018/19. Marrëveshja përfshin një opsion blerje për 8 ... Read More

Boateng konfirmon transferimin te Barcelona: Dua t’i shënoj Real Madridit në Bernebeu   

21/01/2019

Ylli i Sassuolos, Kevin-Prince Boateng ka konfirmuar se ai do të bashkohet me Barcelonën. Gjatë ditës së sotme (e hënë) u raportua befasisht për një ... Read More